Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Az introvertáltakat gyengének...

Az introvertáltakat gyengének gondolja a többség?

Figyelt kérdés
2020. júl. 6. 13:44
 1/7 anonim ***** válasza:
88%
Maximum a buta, primitív és tudatlan emberek egy része
2020. júl. 6. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
41%
Igen, azt hiszik az emberek, hogy gyenge vagy, aztán koppannak, mikor pofira ejted őket, ha szórakozni próbálnak veled.
2020. júl. 6. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Sztem az introvertáltakat leginkább az introvertáltak gonolják gyengének. Emlékszem pár hete volt egy kérdés arról hogy miért olyan kegyetlenek az emberek, hogy nem fordítanak külön figyelmet az introvertáltakra hiszen nekik problémájuk van a beszélgetéssel és beilleszkedessel, aztán amikor azt írtam hogy félénknek lenni nem egyenlő az introvertáltsággal, és látszólag magabiztos emberek is lehetnek introvertáltak, le lettem pontozva.
2020. júl. 6. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

2


Pontosan. Mindig úgy meglepődnek amikor hirtelen bekeményítek.


Én akkor állok ki magamért amikor kell, mások meg minden hülyeségen kakaskodnak mint az oviba.

2020. júl. 6. 14:30
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem, az erő megnyilvánulhat többféleképpen. Gondolj bele, hogy a skandináv népek tipikusan az introvertáltságukról híresek, aztán gondolj bele milyen erőt sugároz a viking kultúrájuk, mitológiájuk, művészetük. Ázsiában a harcművészek sem beszélnek sokat, mégis nagyon erőt sugárzóak, egy remete, aki nem félt kiszakadni a társadalomból, egyedül boldogulni és saját maga gondoskodik a szükségleteiről mentálisan, fizikálisan a legerősebb emberek közé tartozik.

Aki erős, akár a csendességével is ki tudja fejezni fölényét, magabiztosságát.

2020. júl. 6. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Az introvertáltság nem önbizalomhiányt jelent :D Leginkább ez arra van befolyással, hogy mi tud téged jobban feltölteni? Egy nagy társas esemény,v agy valami csendes iszogatás? Egy jó könyv, vagy inkább egy fesztivál? Ezenkívül senki sem szélsőségesen egyik vagy a másik, de sokan identitást gyártanak maguknak ebből. Tény, sok introvertált használja kifogásként ezt a személyiségjegyet, arra, hogy őt meg kelljen érteni, ha bunkó, vagy nem hajlandó együttműködni másokkal, pedig nem azt jelenti, hogy az illető képtelen ezekre.
2020. júl. 6. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, saját tapasztalatból mondom. Introvertált vagyok és sokan kifognak, látják és érzik, hogy sebezhető vagyok, nekem be lehet szólni, meg lehet bántani, mert tűröm, úgysem szólok, hiszen csendben maradok és nyelem a dolgokat. Igen ám, de csak egy bizonyos pontig. Egy ideig tűröm, de ha az a bizonyos utolsó csepp megvolt, akkor robbanok. Abban általában nincs köszönet. Ezt sosem értettem, hogy attól még hogy valaki csendes hallgató, megfigyelő és nem tőle zeng a világ, attól még nem kell lenézni, attól még van véleményünk, álláspontunk és vannak érzéseink. Ezt sokan elfelejtik és sokan semmibe néznek. Szomorú.
2020. júl. 6. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!