Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Adnátok ölelést annak akinek...

Adnátok ölelést annak akinek egy "ölelj meg szeretetre vágyom" tábla van a kezében az utcán?

Figyelt kérdés
Láttam egy videóban és kíváncsivá tett

2020. júl. 8. 22:04
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
93%
Nem vágyom idegen érintésre. Még akkor is zavarban vagyok ha közeli hozzátartozót kell ölelgetni. Egyedül a párommal okés.
2020. júl. 8. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
79%
Nem befolyasolja a Covid, nem olelgetnek random embereket, akkor se ha a legszebb ember akit valaha lattam, es a kedvenc parfumom illatfelhoje veszi korul.
2020. júl. 8. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
82%
Biztosan nem. Ez szánalmas. Annak sem lenne benne öröme, aki kéri. A fizikai kontaktus csak akkor élvezetes, ha ismered és kedveled vagy szereted azt, akivel érintkezel. Egy gépies, rideg összekapaszkodás egy vadidegentől az nem szeretet. Egy idegen nem szeret egy másik idegent.Akkor minek az ölelés?
2020. júl. 8. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
63%

Álljunk meg egy szóra, kedves lepontozók!

Akármelyik oldalon is álltok, ebben a kérdésben a véleményre kíváncsi a kérdező, így minden válasz hasznos.


NEM az alapján értékelünk egy választ, hogy mennyire értünk egyet vele, hanem hogy mennyire hasznos. Még mindig így működik.

2020. júl. 8. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
79%

Azta, nem is olyan egyszerű a kérdés.

Tulajdonképp szeretek segíteni az embereken de akin ilyen tábla van az általában nem szomorú csak buliból csinálja.

Az az ember akinek tényleg szüksége van segítségre azok általában inkább magukban szokták tartani.

De ha van egy ember akinek tényleg szüksége van támogatásra azon egy ölelés csak ideiglenes segítség.


Összességében az ölelés az bizonyítottan jó hatással van az ember egészségére ez bizonyított. Bár a Covid miatt most jobb az óvatosság a betegek és idősek miatt.

2020. júl. 8. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 A kérdező kommentje:

Mondanám azt hogy elkeserítő az eredmény, de a #15-ös jól összefoglalta a lényeget. Jobb az óvatosság.


De néha lazulni is kell. Mi olyan nagy dolog egy ölelésben? Annyi idő alatt a koronavírus semmit nem csinál.

2020. júl. 8. 22:49
 17/36 A kérdező kommentje:
És a lepontozások miatt már félnek írni a normálisak. Hála az égnek én ki tudom írni lepontozás nélkül...
2020. júl. 8. 22:50
 18/36 A kérdező kommentje:
Bocsát mindenkitől, kicsit felhúztam magam. De tényleg ne dislikeoljuk már azokat akik más véleményen vannak. Jó?
2020. júl. 8. 22:55
 19/36 anonim ***** válasza:
100%
De nem érted, hogy nem a koronavírussal van a baj, hanem azzal, hogy idegenek ölelkeznek? Ha engem megölelne egy idegen, semmi pluszt nem kapnék, csak feszengenék.
2020. júl. 8. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 A kérdező kommentje:

Én értem. Hogy érted hogy feszengenél?


Mi a baj azzal hogy idegenek ölelkeznek? Igazából a videó után kipróbáltam a suliban. Addig az öleléseim száma év/1 volt és mégis valami megnyugvást éreztem. Ezt hogy magyarázod? Te kipróbáltad valaha?

2020. júl. 8. 23:22
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!