Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Adnátok ölelést annak akinek...

Adnátok ölelést annak akinek egy "ölelj meg szeretetre vágyom" tábla van a kezében az utcán?

Figyelt kérdés
Láttam egy videóban és kíváncsivá tett

2020. júl. 8. 22:04
1 2 3 4
 31/36 Laylah ***** válasza:
81%
Ha szimpatikus, vagy látszik rajta, hogy tényleg erre vágyik és nekem is olyan kedvem van, akkor lehetséges, hogy megtenném. Ha az előbbiek közül legalább az egyik nem teljesül, akkor úgy húznék el mellette, legyen az bárki, hogy rá se néznék.
2020. júl. 10. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
100%

Semmiképpen sem. Idegen emberekkel nem szeretek érintkezni, meg ezek a dolgok (ölelés, puszi, stb...) amúgy is olyanok, amiket nem adogatok csak úgy akárkinek. Hozzátenném hogy ennek semmi köze a koronavírushoz, mert már 6-8 évvel ezelőtt is így álltam hozzá ehhez.

Persze ha valaki más ölelget számára idegeneket, az nem zavar. Amíg nem árt másnak, addig mindenki azt csinál felőlem amit akar, viszont én nem vagyok az ilyesmi híve.

2020. júl. 10. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim válasza:
100%
Ez is egy jó nézőpont.
2020. júl. 11. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 Dorci1999 ***** válasza:
100%
Persze. Aki úgymond idáig fajul, az tényleg szeretethiányos, annak tényleg jól esik ha megölelem. Ha megölelem akkor vissza is ölel és ezáltal én is szeretet kapok. A szeretet és az odafigyelés meg jó hatással van mindenkire.
2020. júl. 12. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 A kérdező kommentje:
Látom még jöttek válaszok.
2020. júl. 15. 18:11
 36/36 anonim válasza:
52%
Ha egy vonzó csaj akkor igen amúgy nem
2020. júl. 24. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!