Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Adnátok ölelést annak akinek...

Adnátok ölelést annak akinek egy "ölelj meg szeretetre vágyom" tábla van a kezében az utcán?

Figyelt kérdés
Láttam egy videóban és kíváncsivá tett

2020. júl. 8. 22:04
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
89%
Azt nem érted kérdező, hogy általában az emberek csak olyanokkal ölelkeznek, akiket ismernek és szeretnek. Értjük, hogy neked az ölelés semmit nem jelent ezért képes vagy számodra szimpatikus, felületesen ismert embereket taperolni. Majd kinövöd. Mutatnék én neked olyan alakokat, akiket akkor sem ölelnél meg, ha pisztolyt szorítanának a tarkódhoz. Álszent hülyeség ez az egész ami mellett érvelsz. Az egy dolog, hogy te ilyen extrém módon nyitott ember vagy, de te is csak azokat ölelgeted azért, akiktől fizikailag nem undorodsz.
2020. júl. 8. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
84%

"és mégis valami megnyugvást éreztem. Ezt hogy magyarázod?"


Teljesen értelmetlen egy szubjektív élményre magyarázatot kérned (tkp. követeled...) Neked jól esett, pont. Másnak lehet, hogy nem esne. Kérjem számon akkor én is rajtad a saját ízlésemet? Én nem szeretem az unikumot. Na, ezt hogy magyarázod? Sehogy, más az ízlésünk és kész.


"Mi olyan nagy dolog egy ölelésben? Annyi idő alatt a koronavírus semmit nem csinál."


Aha. Főleg ha fülbetüsszented esetleg közben a másikat, vagy ő véletlen leköhint. De elvégre az orvosok tök hülyék, csak te vagy a helikopter, mit neked óvatosság...

2020. júl. 8. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 A kérdező kommentje:

Beismerem igazad lehet.


Bár míg az unikum csak ízlés kérdése. Addig az ölelés egy evolúciósan kialakult dolog mint a sírás. És igen vannak emberek akik nem sírnak ha segítségre van szükségük és nem ölelkeznek ha támogatásra. Végülis csak döntés és büszkeség kérdése. Minden másban igazad van.



De mit jelent az hogy "csak te vagy a helikopter"?

2020. júl. 8. 23:47
 24/36 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Tökre szeretek embereket megölelni, de nem bárkit, bármikor. Ezt a táblás kiállást pedig kimondottan nagy hülyeségnek érzem.
2020. júl. 9. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
100%

Továbbra sem érted. Nekem is kell ölelés, ha szomorú vagyok. Az anyukámtól, a húgomtól, a legjobb barátnőmtől.


Hogy értem, hogy feszengek? Te honnan pottyantál a földre? Ha valaki közel áll mellettem a buszon, akkor is befeszülök, nemhogy még megöleljem.

2020. júl. 9. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
100%

Én alapvetően ölelgetős vagyok, de nem érek hozzá minden jöttmenthez. :D

Viszont ha szimpatikus, akkor nemtől és kortól függetlenül megölelném vagy legalább váltanék vele pár szót.

2020. júl. 9. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
100%
nem, egyrészt a franc tudja, mit szedek össze tőle, másrészt nem igazán látom értelmét, jó, csinál egy béna, tucat videót a szerencsétlen kis yt csatornájára, és ennyi. ehhez nekem nem kell asszisztálnom.
2020. júl. 9. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 A kérdező kommentje:
Áh értem.
2020. júl. 9. 12:32
 29/36 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszait
2020. júl. 9. 12:35
 30/36 A kérdező kommentje:
Ha még jön válasz azokat is elolvasom.
2020. júl. 9. 12:36
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!