Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nekem van igazam vagy a...

Nekem van igazam vagy a barátnőmnek?

Figyelt kérdés
Úgy alakult, hogy kb. 2 hónapig nem találkoztunk. Én közben összejöttem valakivel, nagyon boldog voltam, ez az első komoly kapcsolatom. Alig vártam, hogy közöljem vele a jó hírt, mikor sikerült találkoznunk végre. Cserébe azt kaptam, hogy mit képzelek magamról, hogy titokban tartottam előtte és nem mondtam el, ez nem méltó a barátságunkhoz. Elkezdtem neki magyarázni, hogy a magánéletemet nem online és nem telefonon fogom elmesélni, hanem szemtől szembe. Főleg egy ekkora hírt, hogy életemben először szerelmes vagyok és van barátom. Erre csak támadást kaptam, hogy bezzeg ő mindent részletesen elmesél nekem messengeren is, a barátom miatt biztosan hanyagolni fogom őt és eltávolodunk egymástól. (Pedig nem a barátom miatt nem találkoztunk idáig, hanem a vírus miatt nem mászkáltunk.) A lényeg, hogy jól összevesztünk ezen. Kinek adnátok igazat? Hogy beszéljem ezt meg vele, ha ilyen rosszindulatúan, bűntudatot keltően és támadóan áll hozzá ahhoz, hogy nekem ilyen a személyiségem, hogy élőben akartam elmondani? Jogosan haragszom rá?

2020. júl. 9. 19:57
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
66%
Na várj. Te a barátodnál voltál a karantén alatt, de nem találkoztál a barátnőddel a karantén alatt?
2020. júl. 9. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 A kérdező kommentje:
Mivel karantén volt, és komolyan is vettem a dolgot, így nem találkoztunk egyáltalán.
2020. júl. 9. 20:50
 13/36 A kérdező kommentje:
A barátnőm se mászkált, otthonról dolgozott, ő is komolyan vette a veszélyhelyzetet.
2020. júl. 9. 20:52
 14/36 anonim ***** válasza:
68%

"Amit kihagytam fent, hogy nem randiztam a barátommal akkor, hanem abban az időszakban nála voltam, mert nem egy városban élünk és így elkerültük a fölösleges utazgatást."


Tehát te karantén alatt a fiú barátodnál voltál és a karantén alatt nem találkoztál a barátnőddel?

2020. júl. 9. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 A kérdező kommentje:
Igazából ami a legjobban zavar a történetben, hogy az, hogyan mesélek el valamit, az csak és kizárólag az döntésem. Ennek semmi köze a barátsághoz. Olyanokat mondani erről, hogy nem méltó egy barátsághoz és úgy beállítani az egészet, hogy szándékosan ártottam neki, mert nem voltam őszinte, szerintem nem oké dolog. Az, hogy várok egy jó hír bejelentésével, nem titkolózás. Az egész az ő támadó hozzáállásából indult ki. Nekem miért kell megértőnek lennem azzal kapcsolatban, hogy őt frusztrálja, hogy nem mondtam el korábban a hírt, ha ő meg semennyire se megértő az én álláspontommal kapcsolatban és csak támad? De javítsatok ki, ha tévedek. Nem fölöslegesen teszem az agyam és hisztizek, hanem az igazságérzetemnek nem tesz jót ez a sztori.
2020. júl. 9. 20:57
 16/36 A kérdező kommentje:
14-es: Igen, így van.
2020. júl. 9. 20:58
 17/36 anonim ***** válasza:
66%
Na ez-az álszent, ne haragudj meg. Karantén, barátodhoz szaladsz, de barátnődre teszel. Na az a szép.
2020. júl. 9. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 A kérdező kommentje:
Nem teljesen értem ezt miért mondod. Mi az, hogy szaladok? Nem jókedvemben szaladtam hozzá, hanem a vírushelyzet miatt. A barátnőmmel kellett volna akkor összeköltöznöm vagy mi az, hogy "teszek rá"? Nyilván a párommal fogok abban az időszakban lenni, nem egy helyről hallottam, hogy így oldották meg azt, hogy együtt legyenek, mert másképp nem ment. A másik pedig, hogy a szüleim idősek és krónikus betegségük is van. Ha minden egyes héten utazgattam volna, folyamatos veszélynek tettem volna ki őket, arról nem beszélve, hogy kockáztattam is volna, mert tudtommal ellenőrizték és büntették is.
2020. júl. 9. 21:06
 19/36 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem jobb, ha nem tudja meg barátnőd, hogy egy hirtelen jött sráchoz utazol (nő létedre), őt meg úgy hanyagolod, mert karantén...
2020. júl. 9. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 A kérdező kommentje:
Mi az, hogy hanyagolom? Mit kellett volna tennem? Ő sem ment sehova, nem tudtunk volna találkozni és nem is akartunk a vírushelyzetben. A "hirtelen jött srác"-ot pedig régóta ismerem, mert osztálytársak voltunk és jóban voltunk korábban is, ezért bátorkodtam hozzáköltözni abban az időszakban "nő létemre". :)
2020. júl. 9. 21:13
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!