Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nekem van igazam vagy a...

Nekem van igazam vagy a barátnőmnek?

Figyelt kérdés
Úgy alakult, hogy kb. 2 hónapig nem találkoztunk. Én közben összejöttem valakivel, nagyon boldog voltam, ez az első komoly kapcsolatom. Alig vártam, hogy közöljem vele a jó hírt, mikor sikerült találkoznunk végre. Cserébe azt kaptam, hogy mit képzelek magamról, hogy titokban tartottam előtte és nem mondtam el, ez nem méltó a barátságunkhoz. Elkezdtem neki magyarázni, hogy a magánéletemet nem online és nem telefonon fogom elmesélni, hanem szemtől szembe. Főleg egy ekkora hírt, hogy életemben először szerelmes vagyok és van barátom. Erre csak támadást kaptam, hogy bezzeg ő mindent részletesen elmesél nekem messengeren is, a barátom miatt biztosan hanyagolni fogom őt és eltávolodunk egymástól. (Pedig nem a barátom miatt nem találkoztunk idáig, hanem a vírus miatt nem mászkáltunk.) A lényeg, hogy jól összevesztünk ezen. Kinek adnátok igazat? Hogy beszéljem ezt meg vele, ha ilyen rosszindulatúan, bűntudatot keltően és támadóan áll hozzá ahhoz, hogy nekem ilyen a személyiségem, hogy élőben akartam elmondani? Jogosan haragszom rá?

2020. júl. 9. 19:57
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
66%
Nem tudtok találkozni, de a fiúhoz, ha füttyent tudsz szaladni.
2020. júl. 9. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
13%
Úgy szeretem, hogy gyakorin mindig van egy ilyen fogyatékos, aki kedvéért szóról szóra kell elemezni a kérdést és a körülményeket, hogy megértse, de kötözködni és pofázni azt tud. A lány karantén alatt odaköltözött a barátjához, pont azért, hogy ne kelljen járkálnia a vírus idején. Sok ismerősöm is dettó ezt tette, így nem veszélyeztette a szüleit, és tudott a párjával lenni. Két légy egy csapásra. Mivel karantén volt ezért a barátnőjével nem tudott találkozni. Szerintem 2 hónap nem találkozástól még nem kell a kardodba dőlni. Egy baráttal lehet tartani a kapcsolatot neten és telefonon is, párkapcsolatban már nehezebb. Gondolom nem a fiú füttyentésére szaladt, mert a kapcsolat két emberen alapszik, mindkettő akarta. Befejezted mostmár a pattogást, vagy te is ilyen féltékeny szar vagy, mikor a barátaidnak kapcsolata van?
2020. júl. 9. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 A kérdező kommentje:
Mi az, hogy füttyent? Közösen egyeztünk meg abban, hogy azt az időszakot így csináljuk, a saját egészségünk és a családtagjaink egészsége érdekében. Nem nyaralni és jókedvemben voltam ott, az egy kényszer szülte helyzet volt, amit így oldottunk meg. Együtt is voltunk és nem is kellett utazni. Mi ezzel a gond? Hogy jön ehhez a barátnőm? Miért nem normális az, ha a párommal voltam ebben az időszakban?
2020. júl. 9. 21:23
 24/36 A kérdező kommentje:
22-es: köszönöm szépen, öröm volt olvasni a soraidat! :D
2020. júl. 9. 21:24
 25/36 anonim ***** válasza:
44%
Van kapcsolatom, köszi jól van, együtt olvassuk a kommenteket.
2020. júl. 9. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
61%
Mellesleg nem elemzés volt, csak nagyon egyszerű lényegre világítás.
2020. júl. 9. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
43%
Szinte már irigykedek, jó izgi kis kapcsolat lehet:)
2020. júl. 9. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
44%
Persze, nagyon jó beszélgetéseket eredményez, miközben kitaláljuk melyik kedvenc filmjét nézzük, mivel ő van soron.
2020. júl. 9. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
61%
oké, szóval nem csak elmentél randizni egy sráccal, hanem tkp összeköltöztetek, és ezt bsztál közölni vele... hova akarod még súlyosbítani? kizártad az életedből, ő meg tudomásul vette és továbblép.
2020. júl. 9. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
44%
Igen, ezen van a hangsúly 29, lehet már így megérti.
2020. júl. 9. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!