Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nekem van igazam vagy a...

Nekem van igazam vagy a barátnőmnek?

Figyelt kérdés
Úgy alakult, hogy kb. 2 hónapig nem találkoztunk. Én közben összejöttem valakivel, nagyon boldog voltam, ez az első komoly kapcsolatom. Alig vártam, hogy közöljem vele a jó hírt, mikor sikerült találkoznunk végre. Cserébe azt kaptam, hogy mit képzelek magamról, hogy titokban tartottam előtte és nem mondtam el, ez nem méltó a barátságunkhoz. Elkezdtem neki magyarázni, hogy a magánéletemet nem online és nem telefonon fogom elmesélni, hanem szemtől szembe. Főleg egy ekkora hírt, hogy életemben először szerelmes vagyok és van barátom. Erre csak támadást kaptam, hogy bezzeg ő mindent részletesen elmesél nekem messengeren is, a barátom miatt biztosan hanyagolni fogom őt és eltávolodunk egymástól. (Pedig nem a barátom miatt nem találkoztunk idáig, hanem a vírus miatt nem mászkáltunk.) A lényeg, hogy jól összevesztünk ezen. Kinek adnátok igazat? Hogy beszéljem ezt meg vele, ha ilyen rosszindulatúan, bűntudatot keltően és támadóan áll hozzá ahhoz, hogy nekem ilyen a személyiségem, hogy élőben akartam elmondani? Jogosan haragszom rá?

2020. júl. 9. 19:57
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
65%
Én meg azt szeretem, mikor egy kérdező neki nem tetsző válaszokat kap és ahelyett, hogy átgondolná a másik fél álláspontját, inkább csűri csavarja az egész sztorit, és amikor végre kap egy számára megfelelő választ, akkor veri a mellét, hogy na ő aztán tudta, hogy neki van igaza, csak ő a helikopter.
2020. júl. 9. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
100%

Ezt a helikopteres szólást úgy bírom, amikor használja valaki. XD

Mindig megnevettet. :"D

Ne haragudjatok csak ez annyira vicces, amikor valaki ezt használja. Az egyik legjobb!

2020. júl. 9. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
76%
🚁🚁🚁
2020. júl. 9. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
100%

Kész, megcsináltad a napot! 😂

🚁🚁🚁

2020. júl. 9. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
100%
Ezt en nem vagom, mi ez a helikopter?
2020. júl. 9. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
100%

Van egy ilyen szólás, hogy:

"Mindenki hülye, csak te vagy a helikopter".

Szerintem a legjobb a világon. :D

2020. júl. 9. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!