Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan tudnánk ezt helyrehozni?

Hogyan tudnánk ezt helyrehozni?

Figyelt kérdés

20 éves nő vagyok, volt egy nagyon jó fiú barátom ő jelenleg 19 éves. Sokáig nagyon jóban voltunk, egymással beszéltünk meg mindent. Aztán ez egy kisebb vita miatt megromlott és azóta valahogy nem keres, nem foglalkozik velem, nem igazán válaszol az üzenetemre. Már semmit sem mond el nekem, ha pedig én írok neki valamit akkor pedig olyan mintha teljesen hidegen hagyná. Az incidens óta volt egy 3 hónapos kihagyás amikor egyáltalán nem beszéltünk, de ezután is én kezdeményeztem a beszélgetést. Folyamatosan apróságokon is összetudunk veszni. Odáig fajult, hogy letiltottuk egymást minden közösségi oldalról. Nagyon rosszul esik, már néhányszor elmondtam neki, de úgy tűnik, hogy pont nem érdekli. Ez még helyrehozható vagy halott ügy?

Köszönöm a válaszokat.



2020. júl. 10. 22:32
A kérdező szavazást indított:
Helyrehozható
Halott ügy
Adj neki időt
11 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
Mi volt az az apróság?
2020. júl. 10. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kiderült rólad minden.
2020. júl. 10. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2+Rég voltál 20 éves.
2020. júl. 10. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Elnézést..

Az első vita abból indult ki, hogy én elmondtam neki hogy hogy látom külsős szemmel az exével való kapcsolatát. Amiben a lány totál hülyének nézte, Ő pedig emiatt megharagudott rám.

2020. júl. 10. 22:49
 5/5 anonim ***** válasza:
95%
Tehat nem ok nelkul haragszik. Es mar zaklatod, csak mivel te vagy a no, nem tunt fel. Tiszteld meg azzal, hogy beken hagyod.
2020. júl. 11. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!