Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan tudnám helyrehozni a...

Hogyan tudnám helyrehozni a barátságunkat? 17/f

Figyelt kérdés

Röviden annyi hogy legjobb haverom barátnője nagyon rám van szállva. Nem egyszer fordult elő, hogy olyan képeket küldött magáról, ahol alig van rajta valami,folyamatosan tudatja velem, hogy bejövök neki,egyszer meg is akart csókolni,de nem engedtem neki. Majd elkezdett nekem írogatni, hogy mit csinálna velem és találkozzunk egyszer csak mi ketten. Ekkor szóltam a haveromnak erről, megmutattam, hogy a csaj miket írogatott, erre haverom elkezdett engem hibáztatni, hogy biztos én kezdtem el ezt az egészet és most már neten is folytatjuk. A csaj beadta neki, hogy le akartam vele feküdni, meg egyfolytában őt bámulom és sokszor fogdostam.

Haverom elhordott mindenféle utolsó kis senkinek és nem hisz nekem és úgy tűnik nem is fog, miután a csaj mindent rám fogott..


2017. nov. 8. 02:12
 1/2 anonim ***** válasza:
Várd meg amíg már nem lesz szerelmes, és utána beszélj vele. (Mentsd el azokat amiket írt, az elejétől kezdve.)
2017. nov. 8. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
őszintén sajnálom :'( Esetleg beszélj valakivel akiről tudod, hogy nem bírja a lányt.
2017. nov. 8. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!