Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan lehetne helyrehozni...

Hogyan lehetne helyrehozni ezt a barátságot? 17/f

Figyelt kérdés

Akiről szó van szintén 17 éves fiú, a legjobb barátom (volt??), nevezzük őt T-nek.

Ugyan abban a faluban élünk, ugyan az a baráti körünk.

7-en vagyunk, akik mindig együtt jártunk ki, kb elválaszthatatlanok voltunk.

Aztán úgy 2 hónapja T összeveszett valamin az egyik haverral a baráti körből. Onnantól kezdve nem voltak hajlandóak együtt kijönni, ha jött az egyik nem jött a másik.

Egyszer kijöttek, hogy kibékülnek, de a gyerek megint beszólt valami T-nak, és T abban a pillanatban bemosott neki egyet.

Onnantól kezdve már szóba sem álltak egymással, ki sem járt velünk. A gyerek élvezte, hogy nem jár ki velünk, mivel mindig T volt a "középpontban" (mindenkinek be tudott úgy szólni, hogy vicces volt, senki nem sértődött meg, marha jó humorérzéke van).

Múlt hét szombaton este mi kint ültünk a kocsma előtt, megállt 2 autó a kocsma előtt, kiszállt belőle pár gyerek, köztük T is. Simán elment mellettem/mellettünk, nem is köszönt, csak nekem intett, aztán bementek, majd kis idő múlva jöttek ki pár üveg pálinkával, beszálltak az autókba és elmentek.

Már az a gyerek szeretne vele kibékülni, akivel összeveszett, de T nem hajlandó kijönni velünk, a telefont sem veszi fel, még nekem se. Ha írok neki, mindig azt írja, hogy nem ér rá, vagy nincs otthon.


Nem értem, hogy most velem mi baja lett hirtelen? Miért vesz engem is semmibe? Valahogy helyre lehetne hozni ezt a barátságot? Szerintetek lehet újra olyan ez a "banda" mint volt?



2018. jún. 28. 10:45
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Pár év múlva amúgyis szétesik a "banda",mert valaki messzebb megy tanulni,valakinek barátnője lesz stb. Üdv,egy ex banda tag.
2018. jún. 28. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát kedves T-nek már új "bandája" van, ez van. Nem hinném, hogy valaha visszatérne a régihez, mert látszólag az újjal jobban érzi magát.
2018. jún. 28. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A régi banda már úgysem áll össze ismét, max. te személyesen hozhatod vele helyre a kettőtök közötti barátságot.
2018. jún. 28. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Megpróbálnám én helyrehozni a kapcsolatunkat, de nem tudom mi miatt nem akar beszélni velem sem. Hívni ha próbálom nem veszi fel, facebookon sem ír vissza... így nehéz lenne beszélni vele.
2018. jún. 28. 13:16
 5/5 anonim ***** válasza:

Így a leírtak alapján ez a "T" elég primitív viselkedést tanúsít... Kis jelentéktelen sz..rságok miatt nekimegy a másiknak, mindenkinek beszólogat, illetve - ami a legszebb - hogy számára ennyit jelent egy barátság. Ha veletek éppen rosszban van, akkor máris átpártol egy másik csapathoz.


Aki úgy cserélgeti a "barátait", mint más a zokniját, az szerintem nem érdemli meg, hogy egy összetartó banda tagja lehessen.

2018. jún. 28. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!