Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit válaszolnátok erre az...

Mit válaszolnátok erre az üzenetre?

Figyelt kérdés

Ráírtam egy lányra, hogy Szia, hogy vagy mi van veled?

És ennyit írt vissza: Hali, semmi különös.


És ennyi. nem kérdez vissza, semmi.

Érdemes vele tovább beszélni?


2020. júl. 12. 18:33
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
98%
Mit kellett volna írnia? Te akarsz vele beszélni, te kezdeményeztél, írj te valami sztorit, vagy kérdezz tőle kicsit konkrétabban.
2020. júl. 12. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
98%
Szerintem meg egy kerdest feltehetsz, aztan ha arra se kapsz erdemi reakciot akkor nem erdemes tovabb eroltetni. A mizu szoveget amugy is inkabb annal erdemes bedobni akit mar ismersz annyira, hogy tenyleg megnyilj neki a kerdesre. Ha meg csak ismerkedni akarsz a lannyal akkor nem ezzel erdemes inditani, de ha mar evek ota legjobb baratok vagytok csak most egy ideig nem beszeltetek akkor ertheto a kerdes.
2020. júl. 12. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Látásból ismerem :) pár szót váltottunk. úgy fél éve
2020. júl. 12. 18:39
 4/23 A kérdező kommentje:
És mit válaszolnátok? Ötletem sincs, hogy mégis mit elhetne tőle kérdezni vagy beszélni valamiről. Szó szerint halvány lila gőzöm sincs.
2020. júl. 12. 18:44
 5/23 anonim ***** válasza:
89%

Ha nem tudsz vele miről beszélgetni, akkor minek akarsz vele beszélgetni...?

Ez kb a kő kóla? szint...

2020. júl. 12. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
97%

Egy látásból ismert vadidegennek mégis mi a vihart válaszolna bárki is a mizu kérdésre? Ez tipikusan olyan várok a buszra, hogy vagy? kösz jól, na szia, itt a buszom! szitu. Senki nem vár rá igazán választ. Ha le akarod fektetni, ennél kicsit több energiát kell belefektetned.

Pl hozd fel a helyet, ahol beszélgettetek a múltkor. Neked is hiányzik a suli? Emlékszel arra a finom szendvicsre a bárban? Megvan még a kacsás úszógumid? Láttál azóta másik jó filmet is? Stb.

2020. júl. 12. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Hát kösz az nekem nem megy. valami konkrétum amit írhatok?
2020. júl. 12. 18:49
 8/23 A kérdező kommentje:
legalább kérdezzen vissza. :(
2020. júl. 12. 18:49
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

Meséld el neki mi van veled, mit csinálsz mostanában. Ha te nem tudsz erről írni neki, akkor miből gondoltad hogy ő tudni fog? :)

Ha van közös hobbitok, bármi közös pont, azt is fölhozhatod.

2020. júl. 12. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Oké, de hogy. csak úgy random kezdjek el róla beszélni?
2020. júl. 12. 18:51
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!