Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit válaszolnátok erre az...

Mit válaszolnátok erre az üzenetre?

Figyelt kérdés

Ráírtam egy lányra, hogy Szia, hogy vagy mi van veled?

És ennyit írt vissza: Hali, semmi különös.


És ennyi. nem kérdez vissza, semmi.

Érdemes vele tovább beszélni?


2020. júl. 12. 18:33
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
80%

"Hát kösz az nekem nem megy"


Szerintem hagyd ezt. Nem feltétlenül azért mert a csaj egy darab fa volt, hanem mert te is képtelen vagy beszélgetést kezdeményezni, és még csak át sem látod mi a szitu. Nem értél még meg ehhez az alapján, ahogy írsz.

2020. júl. 12. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
97%
Én látásból ismert (vagy idegen) embereknél, ha ilyesmivel írnak rám egyenesen kínosan érzem magam. Nem szeretnék senkit sem megbántani, ezért próbálok mindig érdemben válaszolni... De legyünk őszinték egy ilyen jellegű kérdés nagyon kis gyenge próbálkozás. Szinte könyörög azért, hogy a másik fél próbáljon feldobni valami kreatívabb témát amin tovább lehet indulni.
2020. júl. 12. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
97%
magamból kiindulva, ha engem nem érdekel az aki írt, nem kérdezek vissza. szóval én a helyedben nem erőltetném. ha tetszik, randira hivnád, kérdezz rá, hogy lenne e kedve meginni egy kávét veled, vagy fagyizni... de akkor készülj fel a személyes találkozóra, hogy tudj vele beszélni.
2020. júl. 12. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
97%
Érdekel a csaj vagy nem? Ha érdekel, akkor kérdezz valamit, amit tudni szeretnél róla.
2020. júl. 12. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
84%
Te valamit nem veszel. Olyan valaszt adott, amire nincs tovabb. Pont. Ne zaklasd es ne csinalj hulyet magadbol.
2020. júl. 12. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
1%
Mit akarsz ettől a buta és primitív nőtől, aki még írni sem tud, és az etikett legminimálisabb formáját sem ismeri?
2020. júl. 12. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
89%

Miert irtál rá? Valszeg ö sem tudja.de ugy nez ki te sem.


Ez jo lesz.

2020. júl. 12. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
16%
"Hali"-val egy intelligens nő sosem köszön sem egy férfinek, sem egy srácnak. Alap.
2020. júl. 12. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
8%

Talán írhattad volna vissza:

S szeretnéd, hogy valami különös legyen veled;)

2020. júl. 12. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
77%
Azért irtál rá h jobban megismerd, megigyatok egy kávét/teát pl
2020. júl. 12. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!