Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szoktátok valahogy becézni a...

Szoktátok valahogy becézni a legjobb barátotokat?

Figyelt kérdés

2020. júl. 12. 21:46
 1/8 anonim ***** válasza:
75%
Nem
2020. júl. 12. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
78%
Persze. Egyrészt vannak a rendes nevéből kialakult nevek (példa a legjobb barátnőm, aki Abigail -> Abby) és az olyan becenevek, amiket valamilyen tulajdonsága alapján kapott az illető. Például engem a legszűkebb baráti körömben Pocahontas-nak hívnak a hajam miatt, mert ugyanolyan, mint neki a rajzfilmben.
2020. júl. 12. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
79%
Én amiket szoktam rájuk mondani: Fiam, Csóri, Marika (semelyiküket sem hívják így), vagy ahogy az előző válaszoló írta, a saját nevüket becézem
2020. júl. 12. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem becézhető a nevük és nincs is olyan tulajdonságuk, ami annyira jellemző lenne, hogy így hívjam őket
2020. júl. 12. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, leginkább a nevéből képezve mindenféle rettenetes becézett alakot, amit másoktól nem tűrne el :) De hívom Nyanyának is például.
2020. júl. 12. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én mindig mindenkit becezek meg azokat is akiket annyira nem ismerek szóval igen. A nevével kapcsolatosan vayg akár baboca stb
2020. júl. 12. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem
2020. júl. 12. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
74%
Jaja, a nevükből is, de sokszor megfordul nálunk -természetesen nem az utcán/nagy közösségben - a csicska, a more, a lelkem és a csóri is
2020. aug. 1. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!