Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit vegyek neki?

Mit vegyek neki?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Még mielőtt jönnének a bunkó kommentek nem azt kérem hogy ti válasszatok helyettem hanem azt hogy adjatok tippeket. Nos Fiú vagyok és már 5 éve egy lány a leges-legjobb barátom, közeleg a szulinapja és nem tudom mit adják neki. Zenéből nagyon szereti Billie Eilish-t, Eminem-et, Ariana Grande-t, a Linkin Parkot. Film-sorozatból Vasember, Agymenők, Stranger Things. Illetve még imád lovagolni. A válaszokat előre is köszönöm! :)

2020. júl. 15. 15:24
 1/2 anonim ***** válasza:
84%
Ne vegyél semmit neki, lepd meg egy jó programmal, amiben lovarda is van, és egy jó étterem, és sétálási lehetőség is. Ez jobb mint bármilyen tárgy egy nőnek. Tuti sikeres leszel és míg egy tárgyat az ember feltesz egy polcra, az emlékek elkísérik az embert mindenhová. Így gondolkodj.
2020. júl. 15. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
22%
Ha felakarod szedni, akkor az előbbi, ha viszont baráti ajándéknak szánod, akkor igazából ami eszedbe jut. Ha szereti pl. Eminemet vegyél neki egy hozzá kapcsolódó pólót. Ilyesmit.
2020. júl. 16. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!