Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mitől legjobb barátotok a...

Mitől legjobb barátotok a legjobb barátotok?

Figyelt kérdés
2020. júl. 16. 10:23
 1/8 anonim ***** válasza:
61%
Hogy sosem volt és sohasem lesz... 😔
2020. júl. 16. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
37%
Úgy, hogy csak ő van egyedül, így nincs más aki jobb lehetne nála.
2020. júl. 16. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
79%
Úgy, hogy benne bízom a legjobban az összes barátom közül.
2020. júl. 16. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
67%
Hogy tizen sok év (szám szerint 19) óta rendületlenül a legnagyobb bajban is ott áll mellettem nő és családanya létére, és együtt tud velem örülni a sikereimnek-és ez viszont is így van.A felbecsülhetetlen segítségéről már ne is beszéljünk.Pedig-pedig sosem fordultam anyagi kéréssel hozzá, de milliószor akart adni, akkor amikor itt a Gyíken lehuzzák a nélkülöző embereket:D
2020. júl. 16. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
72%

Nincs ilyen, mert nem osztom be őket kategóriákba. Most nemrég mondjuk volt valaki, akire azt gondoltam, az, (sokéves barátság után, nem valami hirtelen fellángolás volt) de sajnos kiderült, hogy mégsem.

Egy bizonyos kor után egyébként sincs az ilyesminek semmi jelentősége.

2020. júl. 16. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Lassan 12 éve ismerem már és sok dolgon mentünk keresztül együtt, olyanok vagyunk egymásnak, mint a testvérek. Mindketten kicsit (nagyon) kívülállók vagyunk és nem kedveljük a tömeget. Ő valamivel könnyebben szerez barátokat, de egyikünk se kifejezetten szociális. Rajta kívül nincs olyan ember, akit barátnak tudnék nevezni. Haver van, akire néha azt mondom barát, csak rá nem lehet számítani a bajban és csak kölcsönös hasznonhuzásról szól a dolog (Neki szüksége van arra, hogy panaszkodjon valakinek, nekem meg kell valaki aki elküldi a házit ha beteg vagyok. Meg ő lemásolhatja rólam az angolt, én meg a föcin levő vaktérképet, mert még a rendes térképen se találom a dolgokat, több óra tanulás után se... Talán ez az oka, hogy távoktatás alatt nem is beszéltünk jóformán. Tudom, nem vagyok jó ember, de amíg rámömleszti a problémáit, viszont engem nem hallgat meg, addig ennyi oka van a "barátságunknak" és kész. Meg az, hogy öngyilkossággal fenyegetőzik.)


Szóval a témára visszatérve. XD

A legjobb barátnőmmel egyébként sokban hasonlítunk és különbözünk is, de a különbségek eddig még egyszer se okoztak problémát.

2020. júl. 16. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Attól hogy ő már a részem, igaz néha sok de nélküle elvesznék. Mindenben segít és visszaránt ha hülyeségbe fognék. Ha kútba ugranék akkor kiszedne, ha börtönbe kerülnék akkor velem ülne, és még sorolhatnám... ❤️
2020. júl. 19. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Engem a legjobbnak hitt barinőm vert át a legtöbbször,úgyh25év után jól beolvastam neki,és azóta,h kiiktattam az életemből,sokkal nyugodtabb és kiegyensúlyozottabb vagyok,+ rájöttem,h bármit megoldok egyedül is!!
2020. júl. 30. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!