Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Lányok! Elfogadnátok, ha egy...

Lányok! Elfogadnátok, ha egy pasi barátotok a lábatokat ápolja, kényezteti, masszírozza, kifesti a lábkörmöket stb?

Figyelt kérdés
Tegyük fel, hogy tudtotokra adná, semmi többet nem fog kezdeményezni, ha ti nem egyértelműen jelzitek, hogy akarjátok. Összebarátkoznátok egy ilyen férfival? Utána bármikor ha hívjátok, jönne. :)

2020. júl. 16. 19:18
1 2 3 4 5
 41/50 anonim ***** válasza:
100%
39 és akinek nem pedikűrös a végzettsége hanem talpmasszőr, de ettől függetlenül "ha már ott volt", sokszor festett már körmöt is?
2021. júl. 8. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/50 anonim ***** válasza:
25%

Nem, utálom, amikor a lábamat baszkurálják, főleg mert csikis és utalom, ha csikiznek.


Pont a napokban az egyik rokonaim gyerekei kezdtek csikizni a derekamnál és nagyon zavart a csikizés, de sikerült elterelni a figyelmük és abbahagyták.


Én meg undorodom a gondolattól, hogy megfogjam valakinek az izzadt, büdös lábát.


A filmekben is undorítónak talalom ezt a jelenetet...

2021. júl. 13. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/50 anonim ***** válasza:
55%
Ez egy fetis kielegitese es mint olyan, nem csak artatlan barati dolog, szoval nem, nem engednem.... Aki tenyleg a baratom, annak nem.... Aki valaki szamomra nem fontos es nincs parom, akkor talan kihasznalnam a labam ingyen kenyeztetesere, de semmi masra (szexualisan)
2021. okt. 20. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/50 anonim ***** válasza:
43.: Olyannak aki számodra nem fontos, ez teljesen korrekt is. Tehát akkor ilyen feltételekkel igen?
2021. okt. 28. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/50 anonim ***** válasza:
41-nek: Ő is jöhet.
2021. okt. 29. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/50 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen szolgálatokat én is vállalnék Hölgyeknek.

Sajnos csak Budapesten megoldható.

2022. máj. 4. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/50 anonim ***** válasza:

Én olyan nőt tamogatnek anyagilag akinek nem a lábait hanem a cip{it, csizmát imádhatom, nezhetnem ahogy pózol!

Önmagában csak a lábbeli nem. Izgat a szitu izgalmas!

2022. aug. 6. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/50 anonim ***** válasza:
Nem, még a gondolattól is rosszul vagyok hogy valaki a lábamhoz érjen.
2022. aug. 27. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/50 anonim ***** válasza:

A lábfétis kiélése egy baráton egyáltalán nem a barátság kategória.


"Tegyük fel, hogy tudtotokra adná, semmi többet nem fog kezdeményezni, ha ti nem egyértelműen jelzitek, hogy akarjátok."


Így meg főleg nem.

2022. nov. 12. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/50 A kérdező kommentje:
50.: Oké, akkor igen, ha utána más is lesz?
2022. nov. 13. 19:35
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!