Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek bunkó voltam a...

Szerintetek bunkó voltam a legjobb barátommal, amikor egy erdei Turán, elkezdtem fogdosni Arra hivatkozva hogy ráragasztom a Kovid 19 vírust mert nem bírtam elviselni hogy mindentol megijedt mert azt hiszi hogy benne van a vírus?

Figyelt kérdés
Például azt hitte hogy a kőben akár az ágakban az erdőben benne van a vírus. Ráadásul állandóan a kezét fertőtleníti nyomja magára kézfertőtlenítőt literszámra és iszonyatosan iritált már ezért jól meg markolásztam a karjait XD erre kiakadt sikítozott mint egy bu*i
2020. júl. 19. 23:00
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Kezet nem hajlandó fogni és megelégelték ....
2020. júl. 19. 23:18
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
De milyen agybaja van annak, akit ez zavar? Miért nem szarod le? Ilyen kis getzi vagy, aki imád másokat piszkálni?
2020. júl. 19. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Igen, pontosan, az iskolában is piszkáltam a gyerekeket, őt is piszkálom XD
2020. júl. 19. 23:25
 14/18 anonim ***** válasza:
97%

És még van képed a legjobb barátjának hívnod magad?

Egyébként szerintem hipochonder, de ha benned ennyi elfogadás és értelem se szorult, akkor végképp hagyd békén.

2020. júl. 19. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
15%

Nem szép dolog az ilyesmi!

De megnéztem volna, ahogy visít😂

2020. júl. 19. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
96%

Akkor is marad a kérdés; Mi a f*sz bajod van?!

Remélem egyszer téged is ennyire semmibe vesznek a “barátaid”. Ez nem poén, szimplán tapló vagy.

2020. júl. 19. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Azért írtad ki ide hogy dicsekedj higy mekkora poén volt. Nem értem. Nincsenek barátaid akiknek eldicsekedj ezzel? Ez nem igazi kérdés, de azért válaszolok rá. Igen, egy kicsit bunkó vagy bármennyire is túlzás amit a haverod csinál. Ha nem élvezed a társaságát ne csinálj vele programot.
2020. júl. 19. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy a stílus alapján több mint biztos, hogy ez egy troll.

Ne etessétek.

2020. júl. 20. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!