Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hol normális, hogy “barátok”...

Hol normális, hogy “barátok” vagyunk és mégsem keressük egymást?

Figyelt kérdés
Egy ideig én kerestem de érzékeltem, hogy nem vevő a kommunikációra, ezért hanyagoltam egy ideig, gondoltam majd keres ha gondolja. Na, ez olyan jól sikerült, hogy már több mint egy hónapja nem beszéltünk. Össze nem vesztünk, szimplán csak nem hiányzok az életéből gondolom. Barátként már nem tekintek rá, de mégis bánt, hogy miért alakult így. Te mit tennél, gondolnál?

2020. júl. 21. 18:21
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem keres és sem fogom, nem loholok senki után.
2020. júl. 21. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
94%
Nálam normális, ha egy hónapig nem beszélek valakivel, akármennyire szoros a kapcsolatunk. Messze élünk egymástól, néha pár hétre lefoglalnak a hétköznapok, utána viszont bepótoljuk. Viszont fontos a kölcsönösség és oda-vissza keressük egymást, megvan az egyensúly.
2020. júl. 21. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Az incidens előtt naponta beszéltünk, ezért érdekelne, hogy hogy változhat meg így egy barátság. Mostmár mindegy, csak bánt egy kicsit.
2020. júl. 21. 18:34
 4/6 anonim válasza:
100%
Hasonlóan jártam én is, ne foglalkozz vele, az ilyen tényleg nem barat.
2020. júl. 21. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
69%

Én is így jártam :(

És még csak az elfogadád lépcsőfokán állok, próbálom betölteni a lyukat, de nagyon bosszantó.

Az én esetemben vlszg kihasználás állhat a háttérben. Nálatok ez nem fordulhat elő?

2020. júl. 22. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
76%

Én is így vagyok vele...:/

Én megkérdeztem, hogy elmegyünk-e valahova, mondjuk fagyizni, és közbe megbeszéljük. Szerintem ha őszinte vagy, akkor ő is az lesz, és talán meg is oldódhat ez a probléma.

2020. júl. 23. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!