Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Az angoloknak miért ilyen...

Az angoloknak miért ilyen fontos, hogy ékesszólóan kommunikáld az információt?

Figyelt kérdés
Miért nem tudnak a lényegre koncentrálni, ha nem tálalod a mondandód úgy, mint egy politikus, vagy bemondó akkor figyelembe sem veszik? Ennyire felszínes társadalom lenne az angol?
2020. júl. 23. 21:05
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%
Mert alapból arisztokrata gondolkodásúak.
2020. júl. 24. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
75%
Én összeteszem a kezem, hogy hét év alatt ilyen típusú angollal még nem találkoztam. Egyébként szeretik érteni, amit mondasz. Ha szerintük érhetetlen a beszéded és még flegma is vagy, akkor véged. Nálunk a melóban vagy egy olasz lány, akit pont ezért szekálnak folyton. De gondolom, munkahelytől is függ. Az én barátom is angol, szokta is mondani, hogy English plz, amikor valami olyan szót használok, amit könyvből tanultam meg, és nem vagyok biztos a kiejtésében.
2020. aug. 2. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:

22

Az angol egy pökhendi nép, szeret parancsolgatni másoknak!


Hogy English plz???? Nem sül le a bőr a képéről? Nekem ne parancsolgasson

2020. aug. 2. 18:46
 24/24 anonim ***** válasza:
75%

Ha neked ne, akkor ne gyere Angliába! Nem értem, mi a problémád amúgy. Nem sül le, a párom.

Te tetted fel az érzelmi siváros kérdést is?

2020. aug. 2. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!