Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ez a barátság még menthető...

Ez a barátság még menthető vagy ez már csak rosszabb lesz?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

24 éves srác vagyok és még közép iskolában kialakítottam egy jó barátságot ami immáron kilenc éve tart. A srácról tudni kell hogy eléggé agresszív típus. Folyamatosan a balhékat keresi. Azt mondja én vagyok a legjobb barátja mégis folyamatosan szívja a vérem és különböző megjegyzéseket tesz rám illetve úgy beszél velem mint a kocsis. A nőket ebből utálja gondolom a sikertelensége miatt. Viperával jár városba és nem fél használni sem. Volt mikor összekaptunk és engem is életveszélyesen megfenyegetett hogy mit fog tenni velem viperajának segítségével. Na most annyi gyilkosságról hallani és az emberi élet manapság már mit sem számít még sem szeretnék még így fiatal éveimben egy ilyen őrült áldozatául esni. Néha viszont nagyon jól el lehet vele társalogni és hülyéskedni csak folyamatosan ez nem működik nála. Állandóan okoskodik és minden mindenkinél jobban tud. Hamarosan kezdek egy iskolát ahol szakmát fogok tanulni utána pedig vállalkozást akarok nyitni. Előre felvilágosított hogy mit kell tennem és hogyan hogy működjön a vállalkozás holott ő egy sima munkás és soha nem volt Ilyen érdekeltsége. Rettentő idegesítő ez a kioktató és ki ha én nem stílusa. Persze ebben a témában is rámszállt és már azzal az ötlettel jött hogy nyissunk közösen vállalkozást stb. Szerintem mondanom sem kell hogy mennyire akarnám vele csinálni ezt. Ráadásul simán kinézem belőle hogyha közösködnénk akkor ő még azon is nyerészkedne és engem meg károsítana akár elvenne a közös pénzből , vagy ha egy név alatt de külön csináljuk a munkákat akkor nem úgy számol el a pénzzel stb. Valamilyen szinten tartok tőle és ez az oka annak is hogy nem szakítottam meg még vele a kapcsolatot. Félek tőle hogy ha így tennék akkor bosszút állna és akár az életembe kerülne. Mert lehet hogy zaklatna a lakhelyemen. Olyan helyekre járnak ahol én is megfordulok egészen addig amíg meg nem talál. Ezt a barátságot még meglehet menteni? Mert mint írtam kilépni bizonyos okok miatt nem akarok. Sajnos nagyon beszámíthatatlan.


2020. júl. 24. 19:29
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Úristen, menekülj...
2020. júl. 24. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen csak tudja hogy hol lakok és bármikor képes bosszút állni
2020. júl. 24. 19:49
 3/6 anonim ***** válasza:
59%
Akkor nem a barátja vagy, hanem a csicskája.
2020. júl. 24. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó köszönöm ezt a messzemenő következtetést de nem talált. Csupán annyi hogy tartok tőle. Sajnos bármire képes hogyha valaki magára haragítja. Ettől nem hiszem hogy csicska lennék. Egyébként soha nem nyúlt hozzám . Csak mindenben le akar dominálni
2020. júl. 24. 20:52
 5/6 anonim ***** válasza:
Ne attol felj, hogy benned tesz kart, hanem mikor lesittelik, te leszel a tettestarsa. Szerinted fognak szorozni rajta, hogy mikor elokerult a vipera meg a kes, te mit csinaltal mellette? Gondolkozz.
2020. júl. 25. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Egyetertek, menekülj amig tudsz , most meg csak nagy a szája de ha ennyire kiszámíthatatlan ki tudja mikor durran el az agya. Ha nem ert a szep szóból lehet tavolsagtartasit kerni , de remelem nem lesz ra szukseg. Nem tudom hogyan kellene neki ezt elmagyaráznod mert nem ismerem ot annyira mint te , de ha lehet keruld a konfliktust ahogy csak tudod.
2020. júl. 25. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!