Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ilyen egy barátnő? Ez a...

Ilyen egy barátnő? Ez a barátság még menthető?

Figyelt kérdés
Elegem van most már a barátnőmből. A gond a viselkedésével van. Van amikor kedves,de mostanság nagyon undok lett. Folyamatosan kihasznál engem és csak magáról beszél,hogy neki milyen rossz kapcsolatai voltak és nem az ő hibája stb. Én meghallgattom és tanácsal is elláttom, de engem ő nem hallgat meg,amikor kell nincs ott. Most is lelkileg kéne valaki,hogy meghallgat. Írtam is neki, de csak megnézte nem is írt vissza. Nem értem mivel érdemlem meg ezt a viselkedését,hisz rám mindig számithat. De én ebbe már beleuntam. Nem tudtom mit tegyek,nem akarok rosszba lenni vele. Hisz sok jó dolgot is megéltűnk a barátságunkban. Előre is kösszönőm a válaszokat!
2016. máj. 25. 19:52
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Sok dolgot megéltetek, szép volt, jó volt, de ő már megváltozott, és már nem "passzoltok" egymáshoz. Fájdalmas dolog, de a legjobb, amit tehetsz, hogy szép lassan eltávolodsz tőle.
2016. máj. 25. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ülj le vele és beszéld meg a próblémát ha netán semmibe venné és nem hallgat meg akkor pedig hagyd menjen az útjára.


Ilyen nem barát.

2016. máj. 27. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!