Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tudok tenni ezzel a baráttal?

Mit tudok tenni ezzel a baráttal?

Figyelt kérdés

Van az egyik legjobb barátom, már 4-5 éve annak mondhatom. Tényleg mindent megbeszélünk egymással, sok időt töltünk együtt, mindig mindenben számíthatunk egymásra.

Azonban azt vettem észre, hogy egyre érdektelenebb vagyok és egyre inkább hidegülök elfele tőle. Egyszerűen zavar az, hogy szakmailag nem tudok rá felnézni, és személyiségileg sincs olyan egyénisége, ami fenntartaná az érdeklődésem.


Már zavar néha, hogy irkál, nem olyan szívesen találkozok vele, mert vontatottnak érzem az egészet stb.


Utálom magam emiatt, mert tudom, hogy semmi tudatos okom nincs az elhidegülésre, és nem is akarok tőle elhidegülni. Mit tudok tenni, hogy ne épüljön le még jobban ez az egész?


20/F


2020. júl. 24. 21:03
 1/1 anonim ***** válasza:
67%

A barát mindig segítségre és haszonra adatik.


Péld 17,17

Minden időben szeret, a ki igaz barát, és testvérül születik a nyomorúság idejére.


Eddig tartott az időtök. Köszönjetek el egymástól.

2020. júl. 24. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!