Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Régi barátnőm vagy a példaképem?

Régi barátnőm vagy a példaképem?

Figyelt kérdés

VaN egy legjobb barátnőm akivel 3 éve legjobb barátnők vagyunk,minden titkát ismerem,de egyre jobban azt érzem,hogy szétválunk. Már kevés a közös témánk,ő gamerkedni kezdett,és van hogy egész nap a gép előtt ül. Én pedig nem tudnám elképzelni egy napomat sem anélkül,hogy kint lennék a friss levegőn,csak egy telefonom van,amit csak a fontos dolgok miatt használok. Meg ő az a típus,aki minden apró bajáról beszámol(és ez rohadtul idegesít),meg sokszor random rosszkedve van és mindig meg kell vigasztalni.

Viszont van egy barátnőm,akivel ebben az évben lett egy nagyon jó kapcsolatom. Sok téma van amiről tudunk beszélgetni,pl.imádunk mindketten sütni,olvasni,stb. És ő egy nagyon magabiztos,erőt sugárzó lány. Valójában kicsit gyenge szervezetú,de imád sportolni,úszik és fut. És nagyon sok mindenre allergiás. De ezt sosem mutatja meg. Mindig jókedvű és energikus.Példaképként tekintek rá!

Viszont,a legjobb barátnőm akivel 3 éve barátok vagyunk,nagyon irigy és nem nézné jó szemmel ha cserbenhagynám.

Mit tegyek? Legyek őszinte,hagyjam ott a barátnőmet és legyek boldog? Vagy maradjak békében és sodródjak az árral,legyek a barátnőm hangulatához alkalmazkodó,és maradjak mellette?



2020. júl. 27. 22:05
 1/3 anonim ***** válasza:
84%
Az ember változik, ezzel jár az is, hogy barátok jönnek-mennek. Ma egy kicsit túl van tolva ez a barátság dolog. Gondolom, 10-en évesek vagytok.
2020. júl. 27. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ez a legjobb barátság dolog nem kicsit van túltolva. Azt látom, hogy manapság mindenre és mindenkire ráhúzzák, csak hogy elmondhassák, hogy van.


Az iskolai barátságok meg végképp becsapósak. Sokszor csak azért működnek, mert egy közösségben vagytok, ugyanazokkal a problémákkal. De ha ez az összetartó erő megszűnik, ritkán fektetnek annyi energiát a baráti kapcsolatba, hogy az tartós maradjon.


Én azt sem értem, hogy a régi és az új barátnő miért egymást kizáró tényező. A sodródás az árral nekem azt jelentené, hogy foglalkozok mindkettővel és majd meglátjuk mi sül ki belőle.


Azt csak halkan jegyzem meg, hogy a videójáték, gyakori rossz kedv arra is utalhat, hogy a barátnőd kezd befordulni. Sajnos nem lehet mindenkit összekanalazni, de én nem zárnám le úgy a kapcsolatot, hogy ne tudjak neki segíteni, ha tényleg baj van.

2020. júl. 27. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
El lehet úgy is köszönni valakitől, hogy nem húzod le a régit, és nem emeled piedesztára az újat, mert ez csak téged minősít.
2020. júl. 27. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!