Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért nincsenek barátaim?

Miért nincsenek barátaim?

Figyelt kérdés
Soha nem találtam a helyemet, pedig próbálkoztam pár társaságnál. Valahogy nem jöttek be a társaságok, mivel ilyen magamutogató, beképzelt, bunkók voltak. Az volt a lényeg, hogy kinek van a drágább cucca és, hogy ki tudja a másikat jobban beoltani. A rializálás is folyton ment, hogy ki a menőbb. Egyszerűen soha nem sikerült megtalálni a társaságomat és a barátaimat. Amit rólam: ápolt vagyok, saját stílusom van (nem majmolom a menőket), barátságosnak is tartom magam és próbálok mindig emberséges maradni. Van egy félig-meddig megmaradt csapat általánosból, akikkel néha összeülök. Sajnos sokszor nem is hívnak el mindenhova, pedig én próbáltam őket mindig hívni. Semmi rosszat nem tettem és mindig próbáltam nyitni feléjük. Annyira lehangolt vagyok, hogy nem tudok kikkel jókat beszélgetni és programokat szervezni. Szerintetek mi lehet velem a baj? 18/F

2020. júl. 27. 22:46
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Hogy viselkedsz társaságban? Hogy viszonyulsz a másikhoz?

Amúgy, a leirásod alapján nincs veled baj, csak még nem találtad meg a saját kis baráti társaságod. :)

2020. júl. 27. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%

Szia. Autisztikus, befelé forduló személyiségem van, kudarcot vallottam a barátkozásban/ismerkedésben. Együttérzek veled


20F

2020. júl. 28. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Nekem is hasonlo a peoblemam, de en azoknak a tarsasagat se kersem tobbe. Akik ismernek nagyon szeretnek es en is oket. Engem regen nagyon kihasznaltak mert segitokesz meg rendes voltam veluk. De mar megvaltoztam,ilyen emberekkel nem beszelek. Meg mindig kersem az igaz baratokat.

16/L

2020. júl. 29. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!