Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért nincsenek barátaim?

Miért nincsenek barátaim?

Figyelt kérdés

Sok ember kedvek engem , érzem hogy szeretnek az emberek es nagyon sok szép dolgot tudnak mondani rólam. Valamilyen -oknál fogva még sincsenek igaz barátaim

Engem ez nem zavar , nem érzem magam magányosnak vagy kevesebbnek , csak most ezen igy elgondolkodtam es nem tudom az okát. Van valaki ugyanígy?


2020. jún. 23. 09:39
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Jelen. Az oka talán az, hogy az embereknek már nem fontos a barátság. 10 éve szinte bárkivel összebarátkoztam, ma már egyszerűen nem vevők rá az emberek.
2020. jún. 23. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

nyugi velem is ez van. az osztályban is az a típus vagyok akit szinte mindenki bír és mindenkivel tudok beszélgetni,de mégis csak egy barátom van. egyetértek az előzővel,vagy az van,hogy rengeteg kamu barátod van vagy egy se.

esetleg,ha mégis akarsz egy beszélgetőtársat akkor az interneten lehet a legkönnyebben barátokat szerezni.

2020. jún. 23. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
hogyha volt is barátod sajnos valamiért mindig el válik az út 😞
2020. jún. 28. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!