Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Úgy érzem a barátaim eltávolod...

Úgy érzem a barátaim eltávolodtak tőlem, kerülnek engem?

Figyelt kérdés

Elég nehezen barátkozom, nyitok emberek felé.

Az utóbbi időben a munkahelyemen kicsit közelebb kerültem pár emberhez, úgy éreztem be fogadnak a társaságba. Ennek nagyon örültem, végre jól éreztem magam egy közösségben.

El is hívtak, hogy menjek velük ki este bulizni, iszogatni.

Perszehogy igent mondtam.

Jól éreztük magunkat, beszélgettünk, iszogattunk...viszont az este vége felé kezdtem elveszíteni a fejemet, elég illuminált állapotba kerültem.

Totál leidtam magam.Elmondásuk szerint össze rókáztam mindent, majd haza vittek.

Persze másnap ezen nevettünk,jó story-nak tűnt, megesik mindenkivel.

A második alkalommal hasonló volt a helyzet.

Emlékszem mindenre, viszont elég részeg lettem megint.

Megjegyezném, ittas állapotban elég jókedvű, szabad vagyok, nem tudom ezzel más hogy van.

Nem nagyon bírom a piát, kevés is elég, ahhoz hogy jól o kedvem legyen.



A lényeg, Úgy vettem észre, azóta valahogy kerülik a társaságom.

Munkába természetesen ugyan úgy beszélünk,hülyéskedünk, viszont nem nagyon hívnak magukkal sehová.

Olyan mintha szégyelnének, amiatt ahogy viselkedtem.

Kicsit szarul érzem magam emiatt, es bánt a dolog. Viszont nem akarom felhozni a témát, szerintem elég szánalmas lenne könyörögni azért, hogy elhívjanak magukkal valahová, vagy befogadjanak baráti körükbe.


Ti voltatok már hasonló helyzetben?

Mit gondoltok erről, vagy mit tennétek a helyembe?

A szavazáson kívül, légyszi fejtsétek ki a véleményeteket is.



2020. júl. 31. 14:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Gondolom nem akarnak folyton pesztrálni, hogy mikor hányod össze őket, vagy magad. Miért kell ájulásig inni?
2020. júl. 31. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nem szándékosan!

Csak próbáltam tartani velük a tempót, de úgy néz ki nem sikerült!

2020. júl. 31. 14:34
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerű, ne idd magad seggrészegre. Ha nem bírod, ne igyál, vagy max. nagyon keveset. Velük meg tisztázd, hogy tudod, hogy gáz voltál, de jól érzed magad velük és ígéred, nem fordul elő többet.
2020. júl. 31. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Az első alkalom után adtak még egy esélyt. Megismételted. Már tudják: te ilyen vagy, ha bulizol, és nem kérnek belőle.

Én is kellemetlenül érzem magam, ha valaki így viselkedik, de adok második esélyt. De ha nem él vele, többet nem bulizunk együtt, mindenkinek így a jobb.

2020. júl. 31. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem beszélj velük erről. És bàr értem, hogy azért ittál annyit, hogy ne lógj ki, és azt is értem, hogy miért érezted ezt fontosnak, de felnőttek vagytok, nyugodtan megmondhatod, hogy nem kérsz többet, mert baj lesz, vagy nem kívánod vagy bármi. El fogja fogadni mindenki. A konform viselkedesnel sokkal celravezetobb, ha tudod hogy hol a határ,es meg is allsz elotte, mert magarol nem sokat tudo emberrel kifejezetten kellemetlen egyuttlenni...

Ne keseredj el, csak beszéljétek meg.

2020. júl. 31. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!