Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ha genetikailag felsőbbrendű...

Ha genetikailag felsőbbrendű emberekhez beszélsz magabiztosan, egyenrangúan, megsértődnek, bosszantja őket?

Figyelt kérdés
2020. aug. 1. 15:05
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
95%
Ne válaszoljatok neki, direkt provokálni akar, meg sajnáltatni magát.
2020. aug. 1. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
100%

Persze, majd te szabod meg, mi a normális. Ki vagy te?

Mellesleg szánalmas, hogy felháborodsz azon, hogy “beléd rúgnak”, miközben te próbálod ezt megtenni a válaszolókkal a személyeskedő, provokatív, fáj az “igazság”(=amit te képzeltél magadnak) kommentekkel. Ja hogy neked nem jön ez össze? Hát az a te bajod.

Mellesleg vicces, hogy itt helyeselsz egy olyan kommentre, amiben valaki leírja, hogy egyesek felsőbbrendűnek KÉPZELIK magukat, miközben az első oldalon még javában fikáztad, aki leírta, hogy nincs ilyen, hogy “felsőbbrendű”. Az általad istenített komment sem ismeri el. Holott a kérdésedben tényként állítod, hogy márpedig van ilyen. Most akkor mit akarsz?

2020. aug. 1. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
75%

Férjem 172cm, nem egy hatalmas széles ember, de a társaság közepe. Rengeteg barátja van, kevesebb nála magabiztosabb embert ismerek, soha nem tapasztaltam mellette amiről beszélsz. A nőket is úgy kell levakarni róla sajnos(nem, nem gazdag, nem kigyúrt és 20 éves kocsival jár)

Szerintem ez személyiség kérdése.

Nem lehet, hogy az a fajta ember vagy, aki élőben akkor is elnézést kér, ha saját poharából iszik és ezt érzik rajtad néha? Mert erre a tahóbb emberek szoktak elnyomással reagálni, de nem hiszem, hogy ennek köze van a genetikához.

2020. aug. 1. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 A kérdező kommentje:

23


Otthonról magammal hoztam a jómodort és tapintatosságot. Ezért nem nagyon veregetem a mellem társaságban, meg nem szeretek a középpontban lenni. De ezzel semmi baj nincs, nem mindenkinek ugyanolyan a természete.


Vannak más kevésbé beszédesek is, és látszólag békén hagyják, befogadják őket.

2020. aug. 1. 18:11
 25/34 A kérdező kommentje:

23


A 172 cm még semmit nem jelent. Ha emellett jóképű, arányos a teste, mozgása.

2020. aug. 1. 18:12
 26/34 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, te a hitleri tanokat vallod, vagy mi?
2020. aug. 1. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 Tevenyereggyarto ***** válasza:
31%

Van egy kevéske igazság abban amit a Kérdező mond. De csak kevés, viszont ő ezt a keveset jól felnagyítja és “kicsit” torzítja.

Általában jobban szeretünk társalogni egy jó kiállású, ápolt, beszélni tudó (nem nyökögős, fogalmazni képtelen), kellemes társaságú emberrel, legyen az férfi vagy nő mint egy sárga fogú, zsíros hajú, pattanásos, igénytelen ruhájú, idegesitő emberrel, legyen az férfi vagy nő.

Kérdező, a genetika csak az alapjait adja meg annak ,hogy hogy nézel ki. Az ,hogy mit hozol ki belőle az csak rajtad múlik. A legtöbb ember nem egy TV celeb/ modell/ hollywood-i színés alkat mégis sokaknak vannak barátai, párkapcsolata és jó társaság. Nem azért “mert genetika” hanem azért mert adnak magukra és nem csak panaszkodnak, búvalbszottak meg a saját tévképzeteiket szajkózzák. Nincsenek barátaid ? Mondjuk találj valami hobbit s annak a kedvelői közt keress. Nincs párod ? Na és ? Legyél nyitott, járj sok helyre, ismerj meg sok embert és adj magadra, akkor lesz. Nem nézel ki jól ? Hát törekedj arra ,hogy amin tudsz változtatni (pl: öltözködés, stílus, beszéd stb) abból kihozd a legjobbat.

2020. aug. 1. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 A kérdező kommentje:

27


Nem, nem nyökögősen, fogalmazni képtelenül, hanem magabiztosan és teljesen nomálisan.


Én mindig azt veszem észre, hogy ezt a stílust a hozzám hasonló külsejűek vagy nálam csúnyábbak elfogadják, nincs gond vele. De amikor nálamnál jobb külsejűvel beszélek, akkor mindig mint kihívást kezelik, ellenségesek lesznek. Amikor viszont kicsit alázatosabban kezdek kommunikálni akkor elfogadnak, ergo tesznek egy szívességet és megengedik, hogy a társaságukban legyek.


Tehát kell lennie egy ilyen íratlan szabálynak, 30 év alapos megfigyelésével nem lőhettem ennyire mellé.

2020. aug. 1. 20:27
 29/34 anonim ***** válasza:
Tartod magad ahhoz, hogy a 30 éves megfigyeléseddel nem lőhetsz félre, de ha valóban léteznének ezek a "felsőbbrendű emberek", akkor valószínűsítem megjelennének ők is, és elmondanák a véleményüket, de ez nem történt meg, hiszen nincs ilyen, szerintem legalábbis. Ha ezt pedig megpróbálod azzal magyarázni, hogy ők nem alacsonyodnak le arra, hogy itt irkáljanak, akkor fejjel megyek a falnak. Miért akarod ránk erőltetni a véleményedet egyébként? Bárki, aki azt mondta, hogy ez nem így van, azzal szemben - azaz kb minden válaszolóval - ellenségesen léptél fel és megpróbáltad ránk tukmálni a magad igazát. Van, hogy valaki jobban néz ki, van, aki kevésbé, DE ez sem fekete-fehér, nem lehet senkit sem besorolni sehova, hiszen lehet, ami nekem szép, neked csúnya, és fordítva. De nincs semmilyen "kasztrendszer-szerű" besorolás az emberek külseje alapján. Ez nem jelenti azt, hogy nem a külső alapján ítélnénk meg először a másikat, hiszen ez mindig így történik, de ez semmit nem jelent azon kívül, hogy ízlések és pofonok. Hiszen attól függetlenül, ha látok két férfit az utcán, és fejben megállapítom, hogy hú na ez a jobboldali egy helyes férfi, a másik olyan kis átlagos küllemre, nem fogok a másikkal szemben felsőbbrendűen viselkedni. Először mindenkivel tiszteletteljesen bánok, ám ezt a partner személyisége, hozzáállása, a beszédstílusa formálhatja. Tehát, ha találkoznék egy olyan személlyel, aki állandóan megpróbálna meggyőzni a maga igazáról és az én véleményemet meg se hallgatná, nem is venné számításba, a "tapasztalatai" miatt, akkor bizony egy idő után rettentően irritálna, legyen akár az illető Adonisz küllemű is.
2020. aug. 1. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
100%

A hasonló hasonlót vonz, Kérdező! Nagyon rá vagy kattanva a külsődre, ezért olyanokat fogsz ki magad köré, akik szintén csak a tükörrel foglalkoznak. (Ezek gondolom kellően nárcisztikus személyek a megfigyelésedhez.)


Mindenki más eltűnik mellőled, mielőtt észrevennéd, mert nagyon frusztráló egy olyan ember társasága, aki ennyit pörög a külsején.

2020. aug. 2. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!