Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Most elfelejtették a szülinapo...

Most elfelejtették a szülinapomat, vagy csak nem érdeklek senkit?

Figyelt kérdés
Még május legvégén töltöttem a 18-at, de akkor pont nem tudtam találkozni egyetlen barátommal sem családi okok miatt. Aztán azóta eltelt 2 hónap, megünnepeltük a társaságból három másik barátom szülinapját is, de én valahogy kimaradtam. Nem mintha annyira nagyon szeretnék ajándékot, meg hatalmas bulit, csak nyilván jól esik, ha összegyűlünk, együtt vagyunk, eszünk, iszunk. Igazából anyukám juttatta ezt eszembe velem, mert most hétvégére is szervezünk egy meglepit az egyik lánynak, most lesz 18. Anyum meg kicsit kiakadt, mert szerinte én mindig sok energiát fektetek mások ünneplésébe és ajándékába, és nem érti, hogy engem miért nem köszöntöttek fel rendesen. Nem tudom. Lehet csak elfelejtették, elvégre régen volt. El lehet ezt felejteni, ugye? Rosszul esne, ha az lenne emögött, hogy igazából én csak nem vagyok olyan fontos. Bár kicsit azért mégis olyan érzés. De fölösleges ezt firtatnom, mert végülis amúgysem szeretem magam ünnepeltetni.

2020. aug. 2. 01:25
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak megfeledkeztek róla, habár még így is tahó dolog azért. Említsd meg nekik, beszéljetek róla, hátha csak szerencsétlenkedtek, mert mondjuk utána akartak volna tartani, de nem tudták, hogy csinálják vagy ne, mert már nem volt "aktuális". Megértem anyudat, én a te helyedben is ki akadtam volna, mert szerintem az a minimum, hogy ha te mindig szoktál ezekre figyelni, meg odateszed magad, akkor ez fordítva is így legyen.
2020. aug. 2. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Lehet szimplán elfelejtették, ha ennyi mindenkinek ünnepeltek.
2020. aug. 2. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
65%
Bocs, én is elfelejtettem a szülinapod, kedves Kérdező. Fogadd gratulációmat az ünnephez és Istenm éltessen sokáig!
2020. aug. 2. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Mi volt májusban? Covid para, évvégi herce-hurca a suliban.


Kicsit sok minden volt egyszerre.

2020. aug. 2. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!