Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Féltékeny vagyok a barátomra....

Féltékeny vagyok a barátomra. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Tehát az a probléma, hogy nekem csak 1 barátom van, akivel néha néha találkozom nyáron. Beülünk valahova meginni ezt azt, vagy kajálni. Sajnos az időm nagy részében itthon vagyok egyedül és unatkozom. Azt kell tudni a barátomról, hogy ő nagyon társasági ember, pl elmegy minden héten többször is bulizni, valamint a többi barátaival is találkozik “csak úgy”, mint velem. Egy héten minimum 3-4 napot elvan másokkal, jön-megy jobbra balra. Neki van vagy 8-10 barátja, a sok buli miatt és onnan megismert embereket, akikkel tartja a kapcsolatot, úgyhogy rendszeresen találkoznak. Oké, lehet hogy nem mindenki barát közülük, csak haverok, de már az is bőven jó, ha van kikkel eljárkálni. Ez az egyik legfontosabb (számomra), mert én az idő nagy részében csak itthon ülök és nem tudok kikkel találkozni. Mindig rakja ki a barátom insta storyjaba, hogy itt volt ott volt, én meg csak irigykedve nézem (tudom nem szép). Bulizni annyira nem szeretek menni, főleg nem olyan stílusú zenékre, amilyeneket ő hallgat. A barátai nagy részét nem is ismerem, pl amikor elmennek 2-en kajálni, vagy többen bulizni, akkor én nem tudom hogy kapcsolódnék a képbe.

Segítsetek légyszi! Én is szeretnék sok barátot.



2020. aug. 2. 22:02
 1/4 anonim ***** válasza:
91%
Már rosszul kezdődik ha a társadra féltékeny vagy-még barátilag is.
2020. aug. 2. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ő nem a társam. Hanem a fiú barátom (én is fiú vagyok és hetero).
2020. aug. 2. 22:08
 3/4 anonim ***** válasza:
83%
Egyébként ez egy elég jó téma, én is voltam már teljesen ugyan ebben a helyzetben..hát nem nagyon lehet mit csinálni, próbáld meg mondani neki, hogy te is mennél, haverkodj az ő barátaival, legyél nyitott más emberekre akár online is és ha már van pár ember akivel beszélgetsz vagy van közös téma akkor máris jobb helyzetben vagy
2020. aug. 2. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Én is voltam ugyan ebben a helyzetben ha valakivel szoktál beszélgetni és jóban vagytok hívd el találkozni. Nagyon mást nem tudsz ezzel a helyzettel kezdeni és ki tudja talán még pozitív meflepes is lesz. A barátod barátait meg még tudnád ismerni de mivel írtad hogy nem vagy ilyen bulizós típus gondolom ez annyira nem vonz.
2020. aug. 3. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!