Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek túlreagálom, hogy...

Szerintetek túlreagálom, hogy nem kaptam ajándékot?

Figyelt kérdés

Barátnőmről van szó. Egyetemista, 24 éves lányok vagyunk egy szakon. Korábban még dolgoztunk is együtt, tehát összesen 4 éve ismerem, de az utóbbi 2 évben lett szorosabb a barátságunk. Idáig amikor szülinapja volt, akkor meghívtam egy kávéra, míg az én szülinapomon ő nyaralni ment, így nem láttuk egymást. 2 éve születésnapjára adtam neki ajándékot, majd az ő az enyémet elfelejtette. Állítólag mivel nem volt kint fb-on így nem látta. Majd a következő szülinapjára rendeltem egy lego figurát ami témájában ahoz a szakhoz illik amit tanulunk, gyertyát, macaront, képeslapot és egy kis doboz édességet kapott. Onnan tudom ennyire, hogy annyira örült neki, hogy fb-ra még ki is rakta. Most volt az én szülinapom, és az üzenőfalamra írt (idén láthatóvá tettem) viszont ma találkoztunk és semmi. Én sem adtam neki hatalmas értékben viszont olyan dolgokat adtam aminek tudtam hogy örülni fog, rá szántam az időt, a figuráért licitáltam is Ebay-en, még a csomagolás is különlegesebb volt. Ha egy képeslapot ad már annak is örültem volna, mert tényleg a szándék az amit hiányolok.

Nem tudom mit gondoljak. Próbálok arra gondolni, hogy nem vagyok már kisgyerek, hogy ajándékokon keseregjek, de nem tudok nem szomorú lenni emiatt.



2020. aug. 5. 21:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
30%

Lehet, hogy meglepetést szervez.

Én egyetlenegyszer "felejtettem el" a legjobb barátnőm szülinapját. Na jó, ne teljesen elfelejtettem, hanem hadilábon állok a naptárral és a dátumokkal, készültem rá, de meg voltam róla győződve, hogy még van egy hónapom.

Nem győztem bocsánatot kérni, leszállítani az egyébként kész ajándékot, és egy hónapon keresztül mindennap ment az e-mail-jére a bűnbocsánatáért esedező elektronikus képeslap. Most már csak nevetünk a sztorin.

2020. aug. 5. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem nem reagálod túl.

Te készültél a születésnapjára (nem az érték számít), ő pedig még csak személyesen fel sem köszönt, nemhogy ajándékkal készüljön.

Ne vegyél semmit neki legközelebb.

2020. aug. 5. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
38%

Te ajendekozos/keszulos vagy ... o egy kicsit masabb, nem erdekli annyira. Nem vagyunk egyformak.


Noverem ajandekozos ... en mar evek ota nem fogadok el semmit es nem is ajandekozok meg senkit. Masok vagyunk.

2020. aug. 5. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Kedves első, sajnos nem hiszem. A szülinapom 1.5 hete volt és mivel fb-on írt, így tudta, hogy akkor van. A családjának tudom, hogy mindig ad valamit, így nem az a fajta aki csak nem szeret ajándékozni.

(minden választ felpontozok)

2020. aug. 5. 21:22
 5/13 anonim ***** válasza:
51%
Emlitsd meg neki de ne hanytorgatasbol csak mond el, hogy a figyelmetlensege rosszul erintett. Amilyen valaszt ad abbol tudni fogod, hogy mit gondol az egeszrol.
2020. aug. 5. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
56%
Egy kapcsolatban nem csak adni jó, hanem kapni a legjobb. Ha. A másik nem ad, én sem fogok többet. - ezt olvasom a kérdésből.
2020. aug. 5. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
89%
Sajnos azt látom a leírtak alapján hogy te sokkal többre tartod a barátságotokat mint ő.Ha másoknak szeret ajándékot adni de te sosem kapsz az számomra sokmindent elmond.
2020. aug. 5. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
78%
Nem méltatott arra, hogy ajándékot vegyen neked, akkor nem is vagy olyan fontos neki, hogy időt szánjon rád, kicsit elgondolkodjon, mivel lepjen meg. Ha máskor sem lehet rá számítani, hogy segít neked pl., akkor te se tegyél meg neki semmi személyre szólót.
2020. aug. 5. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Kerdesekkel teli ***** válasza:
89%

En ugyanigy jartam, tolem egy eletre szolo draga ajandekot kapott, amit szeretett volna (tetovalas), sit el is vittem egy elitebb helyre ebedelni is

Aztan jott az en szulinapom, es semmi..azt megelozo nap elmentunk egy bevasarlokozpontba, ahol venni akart nekem egy learazott Raffaellot, es ennyi..nem fogadtam el, masnap fel sem koszontott semmilyen formaban, tobbi baratnommel elmentunk szorakozni, es oda sem jott velunk.. tudom, hogy nem az erteket kell nezni, de akkor is rosszul esett, en keszultem az overe, oromot akartam neki szerezni, es o meg igy letojt

DE! iden vissza adtam neki, nem koszontottem fel, nem leptem meg, nem mentem vele sehova, es tudom, hogy durvan gyerekes, de rettentoen jol esett visszaadni😅

ezt el is mondtam neki egyebbkent, de ettol fuggetlenul is ugyanugy a legjobb baratom, ahogyan en is neki.

Szoval ezt javasolom neked is, add vissza neki, hovy tudja milyen erzes, es legkozelebb figyelmesebb lesz o is.

2020. aug. 5. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
84%

Ajándék nem volt. Felköszöntöttem elotte even. O engem nem.

Utolso éven o nem, igy en se ot 6 nappal kesobb, amire kiakadt, lecseszett. Kozoltem h o se irt, akkor is csak azzal jott h jajjj en irhattam volna...


Huu en lepitettem hamar, ez volt egyik utolso csepp. Es az ilyen egyenlotlensegeket se szeretem.

2020. aug. 5. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!