Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek túlreagálom, hogy...

Szerintetek túlreagálom, hogy nem kaptam ajándékot?

Figyelt kérdés

Barátnőmről van szó. Egyetemista, 24 éves lányok vagyunk egy szakon. Korábban még dolgoztunk is együtt, tehát összesen 4 éve ismerem, de az utóbbi 2 évben lett szorosabb a barátságunk. Idáig amikor szülinapja volt, akkor meghívtam egy kávéra, míg az én szülinapomon ő nyaralni ment, így nem láttuk egymást. 2 éve születésnapjára adtam neki ajándékot, majd az ő az enyémet elfelejtette. Állítólag mivel nem volt kint fb-on így nem látta. Majd a következő szülinapjára rendeltem egy lego figurát ami témájában ahoz a szakhoz illik amit tanulunk, gyertyát, macaront, képeslapot és egy kis doboz édességet kapott. Onnan tudom ennyire, hogy annyira örült neki, hogy fb-ra még ki is rakta. Most volt az én szülinapom, és az üzenőfalamra írt (idén láthatóvá tettem) viszont ma találkoztunk és semmi. Én sem adtam neki hatalmas értékben viszont olyan dolgokat adtam aminek tudtam hogy örülni fog, rá szántam az időt, a figuráért licitáltam is Ebay-en, még a csomagolás is különlegesebb volt. Ha egy képeslapot ad már annak is örültem volna, mert tényleg a szándék az amit hiányolok.

Nem tudom mit gondoljak. Próbálok arra gondolni, hogy nem vagyok már kisgyerek, hogy ajándékokon keseregjek, de nem tudok nem szomorú lenni emiatt.



2020. aug. 5. 21:01
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
66%
9es emlékeztetsz egy barátomra.
2020. aug. 6. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
53%
Nem reagálod túl, ez mindenkinek rosszul esne ebben a formában. Te mindig készültél valamivel, ő soha. Innentől kezdve csak egy "boldog születésnapot" hagyja el a szádat, csak hogy ne süllyedj le az ő szintjére, de több időt (és pénzt) ne áldozz rá.
2020. aug. 6. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Kerdesekkel teli ***** válasza:
55%
#11?😅
2020. aug. 6. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!