Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ha valaki kibeszéli neked az...

Ha valaki kibeszéli neked az állítólagos "barátait", akkor egyértelmű hogy téged is kibeszél mások előtt?

Figyelt kérdés
Sokat gondolkodom ezen mostanában. Van egy barátnőm (vagyis annak hittem), de feltűnt hogy a saját "baráti körét" mindig kibeszéli nekem. Találkozik velük, csinálnak programokat, de folyton megjegyzéseket tesz rájuk. (Pl.: Xy hogy viselkedett, mi volt rajta, mit mondott, becsmérli őket, pedig elvileg barátok). Nekem ez olyan kiábrándító és elgondolkodtam, hogy akkor engem is ugyanúgy leszól mások előtt gondolom...
2020. aug. 6. 08:12
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ez pontosan így van.
2020. aug. 6. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ez teljesen reális föltevés!
2020. aug. 6. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
94%
Saját tapasztalat: ha valaki kibeszél másokat, az téged is biztos kibeszél másoknak.
2020. aug. 6. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelműen garantáld. Az ilyen barátokat érdemes kerülni.
2020. aug. 6. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
59%
Ez szerintem nem mindig igaz. Én eddig egy embert beszéltem ki, akit a barátomnak hittem, rájöttem egy hazug. Annyira felidegesített a dolgaival, hogy néha elmeséltem ezt azt róla, hogy milyen hülyeségeket csinál, hogy kiadjam a feszkót. Így utólag rájöttem, hogy nem is voltunk mi barátok soha. Nem azért mert meséltem róla, hanem mert végig hazudott nekem. De más barátomról fordítva nem mondtam senkinek semmit. Arról se, akinek néha ezt azt mondtam erről a problémás alakról. Szóval ez szerintem nem mindig igaz, hogy ha egy emberről beszélsz valakinek, akkor az összes többiről fogsz, mert szemét vagy.
2020. aug. 6. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ebből is simán fel tudod állítani egy adott ember "jellemét" hogy kb. hol is áll. De hogy a vészcsengő megszólal benned vele kapcsolatban az alap.
2020. aug. 6. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
20%
5 Aki egyetlen embert is kibeszél-az mindenkit, úgy hogy felesleges a kamuzás.
2020. aug. 6. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
55%

7#

Már csak jobban tudom kiről beszéltem és kiről nem.

Ha egy ember kivívja, hogy beszéljenek róla, mert szándékosan nevetségessé teszi magát és ezt élvezi, ha mások beszélnek róla, a középpontban van negatív értelemben, az hogy van összefüggésbe más emberrel?

A többi ember ilyenkor miért kerülne szóba és miért beszélném ki őket? Nagyon csőlátással gondolkodsz.

2020. aug. 6. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
0%

8 Lehet, hogy mást megtudsz vezetni ezzel a szöveggel, de engem nem. Sem azokat akik tudják, hogy milyenek az ilyen emberek.

Úgy hogy felesleges előadni a dolgokat.

2020. aug. 6. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Tudod 8-as igazából nem nagyon izgat, hogy mit gondolsz :) szóval akár meg is tarthatod magadnak a véleményedet, vagy irkálhatod itt továbbra is. Tudom, hogy én kit és miért beszéltem ki, a kérdés arról szólt hogy mi a véleményünk erről. Én leírtam a saját oldalamról, ha nem tetszik ne olvasd el, ahogy én se fogom a tiédet. Jogod van a véleményedhez, ahogy nekem is. Tanulj meg szépen, nyugalomban élni mások mellett, mert még sok gondod lesz így a jövőben. Nem egy internetes felületen, hanem majd face to face más emberekkel. Egyelőre úgy látom te támadsz és rágalmazol másokat ok nélkül, pedig azok csak leírták a saját nézőpontjukat saját tapasztalattal.
2020. aug. 6. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!