Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Jogosan haragszik rám?

Jogosan haragszik rám?

Figyelt kérdés

A volt legjobb barátnőmmel egy koliban lakunk és mindkettőnknek lett barátja. Azóta eltávolodtunk, de én nem hanyagoltam, hanem egyre inkább azt vettem észre, hogy kiszorulok az életéből, már mindent csak a pasijával oszt meg, ha a szobában van akkor is csak telefonozik és szűkszavú. Beszéltem vele korábban, mert amióta elkezdődött a tavaszi félév furcsán viselkedik, de a válasz csak annyi volt, hogy ő azt hitte én haragszom rá, mert nem kommunikálok.

A végső balhé egy hete történt, amikor megkérdeztem a többi szobatársunkat (dupla szoba), hogy maradnának-e jövőre kolisok, hogy mindenképpen megkapjuk a szobát, ne szedjenek szét minket (mert ezt a szobát úgy kaptuk meg, hogy már csak ez volt, ráadásul jól kijövünk), mert barátnőm kimegy a barátjával albérletbe és ha úgy van szerezzünk mást, mivel jó szoba, télen meleg és csendes. A többiről nem mondható el.

Barátnőm másnap reggel pedig jól lehordott, hogy én minek teregetem ki a dolgait, mert a másik szobából az egyik lány milyen számon kérően kérdezte, hogy megy albérletbe. Persze egyáltalán nem volt semmi rosszindulat a kérdésben, inkább ő reagált hevesen mások szerint is akik hallották, hogy "jajj már mindenki erről beszél".

Amikor leszúrt a barátnőm azzal érveltem, hogy tudtommal publikus volt mivel a barátja szobatársai is tudnak erről és ez így tiszta, mert nekünk sem mindegy kivel töltjük el a maradék évet/éveket, ugyanis nincs pénzünk albérletre és szeretnénk normális helyen maradni.

Az eset óta nem szól hozzám csak köszön flegmán, de már a többiekkel sem beszél.



2019. márc. 13. 19:09
 1/4 anonim válasza:
100%

Abban az esetben lenne jogos, ha a lelkedre kötötte volna, hogy ne mondd el senkinek.


Máskülönben csak figyelemhiánya van és drámázik. Az ilyen ember akkor esik majd pofára, ha a párkapcsolatának vége :D

2019. márc. 13. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem mondta, hogy titok. Egy szóval sem
2019. márc. 13. 19:20
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem jogos, nem tettél semmi rosszat, sőt. Szerintem itt csak arról van szó, hogy most a pasija kiszorít minden mást az életéből és tudatosan vagy sem kapóra jött neki egy indok arra, hogy még jobban eltávolodjon. Hagyd rá és nyiss jobban mások felé, ezt a barátságot ne erőltesd, amíg teljesen egyoldalú.
2019. márc. 13. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is a barátja miatt ilyen és csak plusz figyelemre vágyik... Teljesen jogtalan volt...
2019. márc. 13. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!