Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Jogosan haragszik rám a barátnőm?

Jogosan haragszik rám a barátnőm?

Figyelt kérdés

Nos, van egy testvérem, akinek elég sok problémája van a suliban. A többiek kiközösítették, nem barátkoznak vele. Ez tavaly óta így megy, és most eljutottunk oda, hogy a szüleim át akarják iratni egy másik iskolába.

Ezt elmondtam az egyik barátnőmnek, aki régóta tudja, hogy mi van a tesómmal. Felhoztam, hogy a szüleim abba gimibe akarták iratni, ahová annó a barátnőm húga járt. De ott azt mondták, hogy nem veszik át, mert tele vannak az osztályok. Én ennyiben hagytam a dolgot. Viszont a barátnőm délután írt, hogy a húga beszélt egy volt tanárával, aki szólna pár szót a tesóm érdekében. Én mondtam, hogy köszi, de a szüleimnek világosan megmondták, hogy nem veszik át (elég bunkó stílusban). Erre a barátnőm kiakadt rám, hogy ő mindent megtett az ügy érdekében, én meg nemet mondok, milyen vagyok már. Én közöltem hogy köszönöm a próbálkozását, de ez a szüleim döntése, nem szólhatok bele, különben sem kellett volna a hátam mögött szervezkedni. Most haragszik rám. Mit tegyek?


2018. szept. 4. 20:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem jogosan haragszik. Hisz segíteni szeretett volna, erre te bunkó hangnemben elutasítottad. Vegyél neki egy szál rózsát, csokit, vagy mittomén :D
2018. szept. 4. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Én nem bunkón utasítottam el, írtam neki és a húgának is hogy köszönöm, de ha szüleim nem akarják ezt, én nem tudok mit tenni.
2018. szept. 4. 21:06
 3/6 anonim ***** válasza:
Te is tudod a választ, ha pozitív megerősítésre vágysz akkor: neked van igazad, szükségtelenül felfújta az esetet.
2018. szept. 4. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

"Én mondtam, hogy köszi, de a szüleimnek világosan megmondták, hogy nem veszik át (elég bunkó stílusban)."

A bunkó stílust arre értetted, hogy a szüleidnek mondták így az elutasítást vagy te mondtad így a barátnődnek? Bocsi, csak kicsit félreérthető, azért kérdezem.

Mert ha nem te mondtad a barátnődnek bunkó stílusban ezt, akkor nem értem miért haragszik.

És szerintem se szép dolog más háta mögött szervezkedni.

2018. szept. 5. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Szüleimmel beszéltek bunkón abban a gimiben.
2018. szept. 5. 07:01
 6/6 anonim ***** válasza:

Akkor nem tudom, miért haragszik rád. :/

Hiába intézkedett a hátad mögött, ha a szüleidnek elmondanád, amit ő csinált (értsd: hogy protekcióval be tudna jutni a testvéred), nem biztos, hogy belemennének a szüleid. Szóval, nem értem én se miért haragszik rád, mikor nem tőled függ, hogy a tesód melyik suliba menjen.

2018. szept. 5. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!