Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hány èves korodban szerezted...

Hány èves korodban szerezted meg a legjobb barátod?

Figyelt kérdés

Bff- re gondolok.

Hány èves voltál ès hol találkoztál vele


2020. aug. 8. 07:00
 1/9 anonim válasza:
100%

Attól függ hogy lányt vagy fiút

Nekem pl soha nem volt lány legjobb barátnőm

Nekem csak fiú barátaim vannak

A legjobb fiú barátomat 10eve ismertem meg az oviban

2020. aug. 8. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
84%

"szerezted meg" mintha valami pokemon lenne... :D

Na mindegy.

Nekem két fiú legjobb barátom van, az egyiket egy haverom által ismertem meg viber hívásban 18 évesen.

A másikkal meg 16 évesen ismerkedtem meg egy kocsmában, de csak 22 évesen lettünk legjobb barátok.

2020. aug. 8. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

2-nek 😂

Nem tudtam hogy kèrdezem meg máskèpp de jobban belegondolva tènyleg mintha pokèmon lenne 😉

Èn mèg nem szereztem meg a pikachumat 😂

2020. aug. 9. 22:33
 4/9 anonim ***** válasza:
Két jó barátnőm van, az egyikkel 11 éve ilyenkor találkozhattunk egy táborban, hogy megismerjük az új gimis osztálytársainkat. A másikkal 4 éves lesz a barátságunk szeptemberben, vele meg az egyetemen ismerkedtem meg.
2020. aug. 12. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
8 évesen, ő akkor hat volt. Anyukám az ő anyukájánál dolgozott egy varrodában, nyáron gyakran magával vitt hozzájuk és akkor ő is mindig ott volt. Én most 28 vagyok, ő 26 :)
2020. aug. 16. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
16 voltam, ő 17, egy versenyen :))
2020. aug. 17. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Egyiküket gimi előtti évfolyamtalálkozón, már 5 éve.

Másikukat még általánosban, viszont akkor nem beszéltünk sokat, tavaly nyáron lettünk nagyon jóba.

2020. szept. 14. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
17 évesen, egy szilveszteri buliban. :)
2020. dec. 4. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én a legjobb barátnőmmel nagyon fura módon barátkoztunk össze. Gimi első napján nagyon nagyon nagyon nem bírtuk egymást. Neki volt egy barátja akivel engem álandóan kibeszéltek. Mivel nekem nem nagyon ment a barátkozás így inkább a fiúkhoz fordultam. Az egyik fiú barátom(aki amúgy bejön) rajz órán mellém ült és mikor festentünk leöntött engem és a festményemet barna vízzel. Amikor próbáltuk megálapítani h mennyire fog látszani amikor megszárad oda jött hozzánk az lány(vagy is csak kiakarta dobni a szemetet) meg kérdezte a fiú barátom h szerinte mennyire fog látszani ha megszárad és akkor valamiért elkeztünk beszélgetni és legjobb barátok vagyunk azóta.

(Azért vannak közte még dolgok ha szeretnéd megtudni keres fel privibe)

11 éves voltam

2022. febr. 21. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!