Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan lehet túllépni azon,...

Hogyan lehet túllépni azon, hogy a kora 30-as éveimben eltünedeztek mellőlem a régi barátaim? Mások is tapasztalták ezt?

Figyelt kérdés

Én ilyen közép 30-as agglegény vagyok, és azt vettem észre az utóbbi években, hogy egyre nehezebb kapcsolatot tartanom a régi barátaimmal. Miután megházasodnak, akkor meg pláne. Ha egyáltalán felveszik a telefont, akkor is szinte lehetetlen összeegyeztetni személyes találkozót. Egyik haverommal beszéltem, ő legközelebb novemberben érne rá összefutni egy kávéra... Ilyen közös sörözések a régi szép idők emlékére már teljesen felejtősek. A párjaik/házastársaik nem engedik őket, hogy későig kimaradozzanak. Meg úgy általában is, nagyon rájuk telepednek a párjaik, minden szabadidőt kettesben akarnak eltölteni.

Amikor jött a gyerek, többen közösségi médiáról is törölték magukat. Mondván, hogy a gyerekeik képeit ne nézegessék mindenféle idegenek. (Ez főleg az anyukákra jellemző gondolkodásmód.) Így meg aztán végképp semmilyen infóm nincs már róluk, hogy mi van velük és nem tudok rájuk írni sem.



2020. aug. 8. 16:47
 1/3 A kérdező kommentje:
Amikor így szó nélkül eltűnik valaki az életemből, meg szoktam próbálni felvenni a kapcsolatot a közös ismerősökkel, közös osztálytársakkal, vagy tesóikkal, ha szintén ismerem őket. Legtöbbször arról számolnak be, hogy ők sem tudnak semmit az illetőről. Tehát nem csak bennem van a hiba.
2020. aug. 8. 16:55
 2/3 anonim ***** válasza:

"Egyik haverommal beszéltem, ő legközelebb novemberben érne rá összefutni egy kávéra... "


Hát ez eszméletlen bunkó, én ilyet már "haver"-nak sem neveznék inkább...

Keress új társaságot, ismerkedj a neten, nem kell a régiekre várnod.

2020. aug. 8. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
#2: Ő amúgy egy nagyon laza, humoros, jó fej srác volt mindig, meg igazából most is az lenne szerintem, csak a felesége nagyon szorosan fogja. Az asszony 10 évvel idősebb mint ő, és azt beszéltük, hogy valószínűleg féltékeny, ezért nem szereti elengedni egyedül a férjét sehova.
2020. aug. 8. 17:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!