Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hülyének nézne emiatt?

Hülyének nézne emiatt?

Figyelt kérdés
Nagyon szoros gyerekkori barátság volt köztünk hosszú éveken át. Sajnos megszakadt a kapcsolatunk, én küldtem őt el, mert akkor kicsit túlreagáltam a szitut. Azóta eltelt 4 év. Még mindig sokszor eszembe jut. Amíg egy légkörben voltunk, ő is sokszor rám-rám nézett és nem tudom honnan, de jól informált volt rólam. De egyikőnk se szólt a másikhoz. Nagyon gondolkodom rajta, hogy felkeressem-e. Lehet ennyi év után már hülyének, pszichopatának nézne hogy én küldtem el aztán még mindig rajta rágódom. Vagy azt is gondolhatná hogy szerelmes vagyok belé? (Amúgy férfi-nő barátság ez) Szerintetek?

2020. aug. 9. 15:03
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nagy valószínűséggel már semmi nem lenne köztetek, mert 4 év sok idő és te is inkább csak arra a barátságra vágyakozol ami akkor jó volt. Az már nem fog visszajönni, de lehet belőle másféle kapcsolat, egy új barátság pl.

Sokat ne várj attól ha találkoztok, mert te éppen úgy sokat változtál és ő is ez alatt az idő alatt. De nyugodtan keresd meg, csak legyen valamilyen egyszerű dolog és ne annyi, hogy szia, mi van veled?

Hogy akarod megkeresni? Facebook-on avgy személyesen, email-ben? Facebook-on egyszerűbb, ott tényleg nem kell túl reagálni, bejelölöd és majd kiderül ő mit lép rá. Személyesen vagy telefonon már kellene valami apropó a dologhoz, hogy pl. a szüleid találkoztak az ő szüleivel akik beszéltek a fiukról, és elmondták neked, stb. vagy találkoztál egy másik barátotokkal és eszedbe jutott hogy akkor őt is megkeresd - valami.

Nekem nem jöttek be újra a régi barátságok, én nem olyan vagyok, de az egyik volt osztálytársnőm második férje éppen a középiskolai haverja(fiúja) lett, ők vagy 15 évig nem is látták egymást.

2020. aug. 9. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

4 év sok idő.

Próbáld ki, ha nem érdeklődik felőled, hagyjad békén (örökre)

2020. aug. 9. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én felkeresném a helyedben. Ha régen olyan jól megértettétek egymást, talán kialakulhat újra!


Hogyan alakult?

2020. aug. 12. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!