Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek az alábbi helyzetbe...

Mit tegyek az alábbi helyzetben (bővebben lenn)?

Figyelt kérdés
adott egy egyetemi barát, akivel elég közeli barátok voltunk, bár egyetem óta nem beszéltünk, csak szülinapokkor adtuk át az üdvözletet Facebookon. Nemrég láttam, hogy törölt Facebookon az ismerősei közül. Szerintetek amiatt, mert elszakadtunk egymástól vagy más baja van? Mit tegyek? Mivel hiába lazult meg a kapcsolat, valahogy érzékenyen érintett. Várjak, amíg pár év múlva újra összehoz az élet?

2020. aug. 10. 15:41
 1/5 TR75 ***** válasza:
100%
Azt nem írtad, hogy hány éve voltatok egyetemisták. Nem mindegy, hogy idén diplomáztatok, vagy 15 éve.
2020. aug. 10. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
68%
Én úgy kétévente átlapozom az ismerőeim listáját és akivel minimum egy évig nem beszéltem, azt törlöm is onnan. Ha ennyi idő eltelik kommunikáció nélkül, akkor nyilvánvalóan nem vagyunk jelen egymás életében, szóval tök felesleges, hogy közösségi oldalon ennek a nemlétező kapcsolatnak látszata legyen. Ettől függetlenül ha ilyen régi ismerős megkeresne, nem néznék rá haraggal, de nem igazán érteném, mit akar ennyi idő után.
2020. aug. 10. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Bocsi, 3 évig voltunk egyetemisták, és kb. ugyanennyi ideje nem beszéltünk.
2020. aug. 10. 15:53
 4/5 TR75 ***** válasza:

Szerintem ő is úgy volt, mint a #2-es. Olyan 1 év után tényleg nyomós indok kell ahhoz, hogy maradjon a státusz, ha lényegében nem volt kapcsolat.

Lesz ez még így mással is, szóval szerintem nem érdemes ezen fennakadni.

Ha változtatnál ezen, keresd meg.

2020. aug. 10. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 TheElmorGhost ***** válasza:

Szerintem meg haragudt mert nem érdeklődtél utána jobban.Bár ő is tehetett volna lépéseket a barátság megőrzése végett.

Szerintem jelöld vissza és kérdezd meg hogy van /hozzátok össze egy találkát beszéljétek, hogy mik történtek veletek azóta, igyatok meg egy üdítőt.

2020. aug. 10. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!