Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Barát-e az, aki szépségsorrend...

Barát-e az, aki szépségsorrendbe állít és tesz az érzéseidre?

Figyelt kérdés
Pár barátnőm egy baráti csoportban folyton szepsegsorrendbe állítanak, mindig látszat alapján ítélnek és én nem értek egyet az ilyesmivel... a társaságon belül természetesen én kerültem utolsó helyre, a lany aki sorrendbe rakta teljesen viccen kivul magát rakta első helyre. Idaig is szenvedtem erős test képzavarral és ez nagyon melyen megbántott, éppen kezdtem elfogadni és megszeretni magam, de most minden önbizalmam nullára esett vissza. Persze jeleztem, hogy nem esik jól meg ez bunkosag de ugyanugy folytatják max engem kihagynak. Ez belefér egy egészséges kapcsolatba??

2020. aug. 13. 19:39
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én azt nem értem, hogy ilyen embereket egyáltalán, hogy tűrhetsz meg magad körül. Én csak ezt nem értem. A többi szóra sem érdemes.
2020. aug. 13. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Hanyagold ezt a társaságot
2020. aug. 13. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Pfuu. Nagyon gáz. Szerintem kerüld őket, mint a pestist!

Az ilyen ismerősnek sem kell, nemhogy barátnak...

2020. aug. 13. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Mellesleg én legutoljára oviban meg ált. Suli alsó tagozatban láttam ilyen önjelölt szépségeket. "Én szebb vagyok, bibibiii". Kb ez a színvonal.

Aki ilyet csinál annál egyébként szintén van valami testkép defekt és valószínű azért csinálja ezt.

Úgyhogy búcsúzóul azért nem ártana megcsipkedni az önbizalmát, önérzetét kicsit. Jószándékúan javasolhatod neki, hogy ideje fogyozni mert nagy a segge, vagy kérdezd meg, nem-e beteg szegény, hogy már alig van haja :D

2020. aug. 13. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szia! Hagyd őket, biztos van, aki téged rakna az első helyre. De igy hasonlitsatni nem szabad. Én nem tennék ilyet csak aval, akit már le akarok rázni, de mégsem akar békén hagyni, pedig már elégszer tudtára adtam, hogy nem akarok vele több időt tölteni. Remélem érted, amit mondani akartam. F
2020. aug. 14. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!