Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért vagyok egyedül én is?

Miért vagyok egyedül én is?

Figyelt kérdés
Igen, még egy ilyen kérdés, de most tőlem. Sok embernek van ilyen problémája, ezt látom, de miért vagyunk ilyen magányosak mind? Van családom, de barátaim nincsenek. Minden ismerősömre én írok rá, néha visszaírnak rövid válaszokat és ennyi. Bárcsak nekem is lenne jobb dolgom... rám sose ír senki... Annyira magányos vagyok. Annyira szeretnék néha megölelni valakit, vagy, hogy engem öleljenek meg... hiába van családom, egyszerűen állandóan egyedül vagyok. Állandóan. Akinek vannak haverjai, barátai, ismerősei, hogyan csinálja? mi a titok??

2020. aug. 18. 19:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
84%
Mennyire nyitsz a külvilág felé? Milyen rendezvényekre, eseményekre, esetleg sportra jársz? Intro-, vagy extrovertált vagy?
2020. aug. 18. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Néha megyek ilyen helyekre a párommal, de olyankor csak egymással beszélgetünk, mert ő nem szereti az embereket, én meg f***k és nem is tudom, hogy kell beszélgetni. Magamtól még apósomhoz se merek átmenni, mert félek, hogy zavarom. hú de szánalom, istenem. Nem tudom, HOGYAN kell ezen változtatni. Köszönöm a választ egyébként, már ettől is kicsit kevésbé sz*r. Egy ember válaszolt juhú, egy idegen, amíg ismerőseim közül SENKI. :D
2020. aug. 18. 19:54
 3/14 anonim ***** válasza:
88%
Nekem megdöbbentő, hogy az internet korában, amikor ilyen könnyű a kommunikáció, ennyire magányosak a fiatalok. Én akkor voltam fiatal, amikor még vezetékes telefonja is kevés embernek volt, és arra gondoltam, de jó lett volna, ha akkor is lett volna mobil, meg net meg ilyesmi. De már úgy látom, jobb, hogy nem volt. Mi, ha beszélni akartunk egymással, fel kellett személyesen keresnünk egymást, aztán együtt elmentünk egy másik haverhoz, onnan megint egy másikhoz, összeverődött a banda, és együtt lógtunk, csavarogtunk, moziztunk, buliztunk, szinte minden nap. Most meg a fiatalok lényegében "leveleznek" egymással. Hát ez nem ugyanaz. Szerintem a titok a személyes találkozás lenne. A netet csak arra kéne használni, hogy megbeszéljék, hol, mikor találkoznak, nem pedig helyettesíteni vele a bandázást.
2020. aug. 18. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
80%
Maganyos ember akinek van parja... Erdekes szerintem ha lenne par baratod akkor se lennel elegedett.
2020. aug. 18. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Nem, egyáltalán nem ugyanaz... tegnap voltam anyósoméknál és anyósom netezett, testvére mobilozott, párom is mobilozott és meg egyedül ültem és vártam mi lesz... aztán néztünk valami filmet, de az se beszélgetés, beszélgetés soha senkivel nincs... De úgy tűnik, erre csak nekem lenne szükségem a személyes ismerőseim közül, mert mindenki tök jól megvan, csak én vagyok ilyen nyomorult, aki beszélgetni akarna - . -"
2020. aug. 18. 20:02
 6/14 A kérdező kommentje:
#4, van párom, és? este 8 van és egyedül írogatok piásan az internetre, szerinted ha valakinek van párja, akkor nem élhet társas magányban?
2020. aug. 18. 20:04
 7/14 anonim ***** válasza:

A 4-esnek szólok: párosan is lehet magányos az ember, sokan élnek páros magányban, ha nincs megfelelő kommunikáció.

Kedves kérdező, szerintem próbálj meg először a pároddal kialakítani beszélgetéseket, keress valami közös témát, ami őt is érdekli, vagy beszéljétek meg a közösen látott filmet, valahogy kezdjétek el a kommunikációt, mert ez így a kapcsolat rovására mehet. Vagy pl. keressetek fel együtt egy közös barátot, vagy hívj meg vacsorára egy közös barátot, hogy azzal is beszélgessetek. Szerintem nem vagy nyomorult, az a normális, hogy igényed van jó beszélgetésekre.

2020. aug. 18. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Ki kell lépned a komfortzónádból, máshogy ez nem fog menni. Nem tudom mit dolgozol, hogy van időd, de kezdj el egy új hobbit. Járj el edzeni, ott találkozol új emberekkel, közben pedig az egészségednek, közérzetednek is jót tesz. Ahogy látom a pasiddal a langyos iszapban vagytok egymás mellett, ezen is változtatni kéne, de haladj lépésenként. Vele is elmehetnétek kirándulni, vagy akár együtt mozogni valamit.
2020. aug. 18. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
#7 oké, de nem tudom hogyan kéne beszélgetni. Filmekről amúgy szoktunk, az jó dolog. Ő most is a barátaival van (én amúgy nem mehetnék ahol most ő van sajnos, pedig annyira mennék) ő ezért nem is igényel több beszélgetést, mert neki megvannak a barátok, de nekem nincsenek barátaim és nem igazán érti. Ezt a közös filmet 4x láttam amúgy és már kibeszéltük :D De kereshetek esetleg új filmet, hátha megnézi velem és akkor beszélünk róla, jó ötlet!! :) :) párommal amúgy szoktunk beszélgetni amikor itthon van, csak vele is keveset, mert ha itthon van mindig fülhallgatóban hallgat podcastokat és csak megsértődik, ha mondom neki mi a kínom... nem igazán érti, hogy beszélgetni szeretnék, mert olyankor odaveti, hogy mondjam amit akarok... de nem tudom mit akarok mondani igazából, csak beszélgetni szeretnék, de mire leveszi a fülhallgatót kb. azt is elfelejtem mit akartam aktuálisan mondani. xD Meg annyira jelentéktelennek tűnik ahhoz képest, hogy a podcastban elektromos autókról beszélnek meg rakétakilövésről én meg csak kis hülye személyes dolgaimmal jönnék. xD Amúgy tudom, hogy velem van a baj, mert nem vagyok annyira se érdekes, hogy legalább a párom rám figyeljen, vagy a családom, mindenkinek van érdekesebb, amit a képernyőjén nézzen xD és amúgy se tudom miről akarok beszélgetni, szóval...
2020. aug. 18. 20:21
 10/14 anonim ***** válasza:
Neked legalább van kire írnod :DDD nekem nincs
2020. aug. 18. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!