Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért vagyok egyedül én is?

Miért vagyok egyedül én is?

Figyelt kérdés
Igen, még egy ilyen kérdés, de most tőlem. Sok embernek van ilyen problémája, ezt látom, de miért vagyunk ilyen magányosak mind? Van családom, de barátaim nincsenek. Minden ismerősömre én írok rá, néha visszaírnak rövid válaszokat és ennyi. Bárcsak nekem is lenne jobb dolgom... rám sose ír senki... Annyira magányos vagyok. Annyira szeretnék néha megölelni valakit, vagy, hogy engem öleljenek meg... hiába van családom, egyszerűen állandóan egyedül vagyok. Állandóan. Akinek vannak haverjai, barátai, ismerősei, hogyan csinálja? mi a titok??

2020. aug. 18. 19:39
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Nem igaz, hogy nem vagy érdekes. Nehogy magadat hibáztasd azért, mert a családod netfüggőségben meg kütyüfüggőségben szenved. Ha a pároddal ennyire eltér a baráti körötök és az érdeklődési körötök, akkor valóban csak az a megoldás marad, hogy Te is szerzel magadnak barátokat. Ez esetben viszont valóban ki kell lépned hazulról egyedül, és eljárni olyan helyekre, ahol hasonló érdeklődésű emberekkel találkozhatsz. Addig is próbálj közös témát találni, egy új, elgondolkodtató film jó ötlet.
2020. aug. 18. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
# jogos :D azért annyira nem fun, hogy hiába írok, senki se válaszol :( ha legalább nem lenne ismerősöm el tudnám képzelni, hogyha lenne akkor válaszolna.
2020. aug. 18. 21:20
 13/14 anonim ***** válasza:
A netes ismeretség felszínes valami, idegen marad a másik, és nem igazán érdekeljük egymást. Próbálj inkább régi barátodat vagy osztálytársadat felkutatni, és annak írj.
2020. aug. 18. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
#12 én ezt csinálom. Nem fun xD
2020. aug. 18. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!