Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit csináljak ha lanykent...

Mit csináljak ha lanykent csak fiú barátaim vannak?

Figyelt kérdés
16 vagyok egy lány barátom volt (unokatesom) aki most ment középiskolába messzire. Az osztályba rajtam kívül 1 lány van és 15fiú. Azzal az egy lánnyal nem vagyok jóba (nem várok olyan válaszokat hogy baratkozzak vele) suliba a tőlem idősebb lányok lemeznek hogy nekem nem a legdrágább cuccaim vannak és hogy nem vagyok olyan szép mint ők. A fiatalabbak pedig nem is állnak szoba velem mert nagyobb vagyok és milyen gáz már velem beszélni. De öl meg az ideg hogy nincs senkim akivel meg tudnám beszélni a dolgokat. Mivel a fiúkkal nem tudok arról beszélni hogy ki tetszik nekem stb.(megha 1 legjobb lenne aztmodnom oké de 15😂) velük szoktam elég sok hulyeseget csinálni amit nem is bánok de azért kene olyan is akivel lehet beszélgetni is

2020. aug. 19. 14:17
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Örülj neki!

Én boldog lennék ha legalább lennének barátaim...

2020. aug. 19. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
48%
keress instagrammon lány barátokat ugy,hogy rá irsz egy lányra aki a profilja alapján szimpi,próba szerencse.!!!!
2020. aug. 19. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
#2 volt már így pár barátom de mind max 1 fél évig tartott. De probalkozok😊
2020. aug. 19. 16:09
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia! Velem is ugyanez a helyzet, ha gondolod írj :)
2020. aug. 19. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
Akkor biztos elég tág lehetsz :>
2020. aug. 22. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!