Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Volt olyan aki felnőttként...

Volt olyan aki felnőttként szerzett barátokat? Hol ismertétek meg barátotokat,barátnőtöket? 28N

Figyelt kérdés
Sajnos úgy alakult, hogy nem igazán vannak barátaim,illetve akik vannak messze élnek tőlem (középsulis,egyetemi),és szépen elfelejtettek az évek alatt. A munkám során nem igazán tudok barátkozni,az irodában mindenki inkább magába forduló,velük nem igazán tudok barátkozni. Alapvetően visszahúzódóbb vagyok,nem szeretem másokra erőltetni magam,de alapvetően az emberekkel jól kijövök,de mégis hiányoznak a régi idők,amikor még voltak barátnőim. Volt valaki hasonló helyzetben,aki később felnőttként tartós barátságokat szerzett?
2020. aug. 24. 12:01
 1/6 anonim ***** válasza:
73%

Én túrázni, teljesítménytúrázni járok és szinte mindig akad aki hozzám csapódik útközben, vagy akár én is másokhoz.


Nyilván szeretem csinálni és ezzel már alapból akad egy közös hobbi, közös téma amiről el lehet indulni. Plusz maga az egész is egy közös élmény. És ebből a körből maradtak meg emberek és alakult ki kisebb-nagyobb társaságom.

2020. aug. 24. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
80%

Ahol én ismerkedni, beszélgetni, barátkozni szoktam:

-munkahely,

-hobbitevékenység gyakorlása (jellemzően jógázás és festészettel* kapcsolatos tevékenységek),

-a sulik, amiket felnőttképzésben végeztem,

-fusi,

-önkéntes munka.


Neked is azt javaslom, hogy járj el otthonról, tágítsd az ismerőseid körét, háha az ismeretségekből barátságok lesznek. Máshogy nem megy, csak ha túllépsz a megszokotton.


Sok sikert!


*természetesen neked nem kell festened és jógáznod ahhoz, hogy legyenek új barátaid! Keress valami olyasmit, ami téged vonz: táncklub, természetjárás, bonsainevelés, akármi.

2020. aug. 24. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Erre én is kíváncsi lennék... Már egyetemen is azt éreztem, hogy mindenkinek megvan a maga kis élete és nem nyitottak új emberek felé. A munkahelyemen lévők pedig egy teljesen más korosztály, megy a babázás meg a családozás és minden ami egy 40-es életében aktuális az évtizedes karrierrel, élettapasztalattal együtt, a korosztályom számára felkapott dolgok ismerete nélkül, nekem meg "csak" párkapcsolatom van, ami miatt egyáltalán nem élvezem a gyerekesek témáit és a generációs különbségek is nagyok. A hobbijaim (írás, itthoni edzés, barkácsolás, rajzolás) meg szintén magányosak. Apropó, kapcsolat: arra meg szintén szeretnék nagyon tekintettel lenni, ha új embereket ismerek meg (kényelmetlennek érzem a háta mögött új embereket megismerni egy random buliban például akkor is, ha ebben semmi kétes dolog nincs). Szóval totálisan elvágtam magam minden lehetőségtől, de várom a tippeket. :)

Ha valaki szívesen beszélgetne és tekintettel tud lenni arra, amit írtam, nyitott vagyok rá. :)

24N

2020. aug. 24. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ismerősöket szerzek bàrhol, akaratlanul is. Az hogy “barát”... háàt én màr nem igen hiszek ebben. Sajnos sokat csalódtam az emberekben. A kutyám a legjobb barát számokra. az emberek csak ismerősök. Egyik sem olyan hú de nagy kötelék.
2020. aug. 24. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Ha gondolod írj:)

23/L

2020. aug. 25. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Tavaly a költözésem után eléggé reseteltem a régi baráti köröm nagy részét, és új embereket próbáltam magam köré gyűjteni. Ha hiszed, ha nem, a gyakori hasznosabb oldalnak bizonyult ebben, mint gondolnád :)


26

2020. aug. 25. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!