Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért viselkedik így?

Miért viselkedik így?

Figyelt kérdés

Egyik barátom nem volt velem egyenes, azt hittem, hogy mindent megbeszélünk, megosztunk egymással, aztan kiderült, hogy ő nyomozásokat folytatott a hátam mögött egyébként olyan dolgokban (egyetem, munka), amiket tőlem is siman megkérdezhetett volna. A durva hogy ezeket mindenki mással közölte csak velem nem. Én ezt kétszínűségnek éreztem, és összevesztünk. Ő nem értette hogy ezen mit vagyok megsértődve, és durcásan bocsánatot kért. Kis idő múlva akart békülni, de én meg nem, én egy fél év utan akartam, de akkor meg ő nem akart. Az a fura, hogy ezt sem mondta a szemembe, csak másokkal üzentette, olyat is hallottam, hogy keressem én fel, ha akarok tőle valamit. Aztán emiatt nem mertem személyesen felkeresni. Ő nem akar hozzám szólni, nem akar velem barátkozni, de akárhol vagyok egyfolytában nézeget, utánam fordul, figyeli, hogy miket beszélgetek másokkal, meg is kérdezi őket, hogy mit mondtam. Ha valahova kiöltözök, akkor is odaáll a közelembe és néz. Minek néz meg kérdezget ha nem akar tőlem semmit?


Én: 18/L

Ő: 18/F



2020. aug. 31. 09:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Szóba se állnék vele a helyedben soha többet. Nem egy hibát követett el, hanem egy egész sorozatot. Ez nem barátság.
2020. aug. 31. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kicsit pszichopata a csávó. Kerüld el nagyívben, ne is lásson/tudjon rólad semmit. Az ilyenek szokták kinyírni a lányokat végül, akiknek megtaláljak valahol elásva a testét az erdőben.
2020. aug. 31. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nagyon vigyázz vele, és lehetőleg ne is állj szóba a sráccal...
2020. szept. 2. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én az ilyennel szóba se állnék. Nem érdemli meg.
2020. szept. 3. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!