Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Úgy érzem lehúz, de nem lenne...

Úgy érzem lehúz, de nem lenne szívem megszakítani vele a barátságot,mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Van/volt egy nagyon jó barátom,aki nagyon rossz irányba ment el az utóbbi időkben.. Hiaba probaltam mindennel segíteni neki,nem tudtam. Elment egy onzo,onsajnaltato, nagyon antiszoc,emberutalo típusba,de mar a kritkus eset. Nagyon sokat kell tanulnom,illetve nekem vannak mas barataim is,es ezek miatt nem tudok neki mindig irni,de ezek az okok utan is lelkileg zsarol.. Folyamatosan.. Ugy érzem,egyre inkabb lehuz,es ez mar nem az a baratsag. Feladtam,es nem tudok mar rajta segiteni. Es igen,az egesz nyaramat felaldoztam ra,reggel hatig maradtam fent azert,hogy ne csináljon semmit magával. De belefaradtam. Sulim van,stb.. De tudom,hogy neki en vagyok az egyetlen baratja,es igy nem lenne szívem otthagyni.. Szerintetek mit tegyek? Teljesen tanácstalan vagyok... :(

#Lelki zsarolas
2020. szept. 9. 00:07
 1/1 anonim ***** válasza:
28%

"es ezek miatt nem tudok neki mindig irni"


Találkoztatok valaha? Vagy ez is ilyen netes moslék (barátságnak nem nevezném)?

2020. szept. 9. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!