Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ebból hogyan táncoljak vissza,...

Ebból hogyan táncoljak vissza, ha már egyszer hülye módon elfogadtam?

Figyelt kérdés

Elhívtak barátnőmék egy ötcsillagos hotelbe, mondván van egy szabad helyük, ők munkaügyben mennek. Én óvatlanul elfogadtam, aztán visszahallottam másoktól, hogy ők egy hálózatépítősdiben vannak benne, és engem is azért vinnének, hogy ott egy előadást kelljen végigülnöm meg hallgatni a tukmáklást. Aztán persze aláírnám a valamit, mert nem lenne pofám nemet mondani, ha már ingyen elhívtak.

Hogyan lehet ezt szépen visszamondani? Már be vagyok jelentve hotelbe, lefoglalózva, minden, egy hónap múlva indulás...



2020. szept. 13. 10:45
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Kérdezz rá, hogy ez valóban ilyen-e, mert úgy hallottad, hogy igen. Ha azt mondják, hogy valóban ilyen, akkor szimplán mond vissza, hiszen megtévesztettek téged és nekik kéne rosszul érezniük magukat, nem Neked.

Amúgy meg legyen pofád nemet mondani, ha nekik volt pofájuk csapdát állítani neked. ;)

2020. szept. 13. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Közbejött vmi.nagyon sajnalod de le kell mondd
2020. szept. 13. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
92%
A koronahelyzet romlása miatt nem mész, mert félsz, hogy vírust hozol haza a sokadalomból idős rokonodnak. Ez ráadásul nagyon is esélyes.
2020. szept. 13. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
61%
Nyugi, addigra le lesz tiltva mindenféle utazás. Napról napra nő a fertőzöttek száma.
2020. szept. 13. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
92%
ha csak le van foglalozva nyugodtan mond vissza, föleg úgy,hogy 1 honpal elöbb szolsz, ami korrekt :)
2020. szept. 13. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

En ugy latom, alapveto informaciokat hallgattak el eloled. Most, hogy erre feny derult, elmondanam nekik, hogy ez nem volt franko, koszonod, ebben nem akarsz reszt venni.

Ha ez snassz, akkor mondd nekik, hogy a Venusz most lepett be a Marsba, es az asztrologusod eltiltott a hotelektol.

2020. szept. 13. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
88%

Mindig az egyenes út a legtisztább. Nem is értem, hogy páran miért válaszolták azt, hogy kamuzz valamit. Minek hazudozni !?

Ha valóban a barátaid, akkor beszéld meg velük őszintén. Az is lehet, hogy azok tévednek, akiktől visszahallottad. Tisztázni kell.

Mondd meg egyenesen, hogy nem akarsz aláírni semmit ott helyben. Ha nem sajnálod rá az időt, akkor akár el is mehetsz, ártani biztos nem árt, legfeljebb megismerhetsz új dolgokat. Azt is megnézheted, hogy a barátnőid mivel foglalkoznak, együtt lehettek.

2020. szept. 13. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, ha azert hivnak hogy radtukmaljanak egy ujabb csodalatos mlm marhasagot, akkor ok mar reg nem a barataid. Es akkor neked se kell aggodni azon hogy megsertodnek ha elkuldod jo meleg eghajlatra.
2020. szept. 13. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

7 ha a valosagot mondja akkor majd elkeudenek vitazni meg megakarjàk gyözni meg stb aztan a végén meg is haragszanak ra. Megèrtést soha nem lehet vàrni plane azoktol akik màr az elejen sem voltak egyenesek es el sem mondtàk konkretan a kerdezönek mire is hivjàk valojaban.

Felesleges konfliktusokat generalna a valosag. Es még nekik àllna feljebb.


Egy hatarozott döntesnel soha nem szabad tamadasi felületet adni a masiknak azzal hogy magyarazkodsz.mert abba belekapaszkodnak es belekötnek.

2020. szept. 13. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
9-esnek igaza van, eleve becsaptak, kvázi oda akartak csalni, ahogy eddig, továbbra is hazudozni fognak, hogy nem is kell semmit venned, meg hogy képzeled, ingyen akartál üdülni, ennyit nem vagy képes megtenni érte? Szemrehányást fognak tenni, hogy szarevő vagy, meg cserben hagyod őket, ha vitát generálsz. Kutyából nem lesz szalonna. Ezeket ki is képzik, hogy gyűrjék le a tiltakozást.
2020. szept. 13. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!