Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Az exem volt párjával lehet-e...

Az exem volt párjával lehet-e újra baráti kapcsolatom?

Figyelt kérdés
Az egyik legjobb barátnőm volt. Megismerkedett a pasijával, összeköltöztek, élték az életüket. Én is eltávolodtam, mert nem akartam zavarni őket. Évek múlva megkeresett a pasija, hogy már rég nincsenek együtt és udvarolni kezdett nekem. Utólag tudtam meg a barátnőmtől, hogy még kötik szálak a volt barátjához akivel kiderült nem is olyan rég szakítottak. De akkor már együtt voltunk. Így nagyon kellemetlenül éreztem magam. Éreztem, hogy haragszik rám. Vártam sokat, próbáltam néha keresni, de halasztotta és lemondta a tervezett programokat. Mondtam, ha még szerelmes nem állok az útjába, de már nem érdekelte. Évek teltek el és szakítottam harmadik fél belépése miatt. Beszéltem erről a szóban lévő barátnőmmel is. Sokat mondta, hogy már rég túltette magát a dolgokon és új életet kezdett a volt párja nélkül és jól érzi magát így. De egyszer csak iszonyatosan kifakadt azon, hogy az exemnek, tehát az ő volt barátjának új kapcsolata van. Azt hiszem még szeretheti a volt barátját. Félek, hogy gyűlöl engem, hogy én voltam vele az elmúlt években. Szerintetek hogy menthető meg a barátságunk? Vagy ezek után teljesen esélytelen?
2020. szept. 15. 17:54
 1/1 anonim ***** válasza:
Mond el neki őszíntén hogy az exetek ellenére szeretnél vele barátságot. Fektessétek le hogy róla nem beszéltek vagy ha téged nem zavar akkor hallgasd meg ha igazán a barátjának tart jot tesz majd hogy kibeszélheti, túl léphet rajta. Nem hinném hogy gyűlől téged, csak max kellemetlen a szitu de túl lehet lendülni, ha a barátságotok erősebb
2020. szept. 18. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!