Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan változtassak, ha...

Hogyan változtassak, ha nehezen tudok ismerkedni / barátkozni? 18F

Figyelt kérdés

Van pár barátom de az egyik elvan a maga világában, a másik az a "semmiről" beszél/hülyéskedik (persze másokkal) vagy focizik, a harmadik meg állandóan vagy tanul, vagy bulizik/szervez/a neki helyben lévő ifjúsági szervezettel tervez, ilyesmi..

Én nem hasonlítok ilyen téren egyikükhöz sem. Nem szeretek sokáig egyedül lenni a gondolataimmal, nem szeretek focizni (kosarazni igen, az más kérdés hogy sokszor bénázok benne), nem szeretek úgy bulizni sem és nem vagyok tagja egyetlen egy ilyen társaságnak/közösségnek sem. Nagyon sokáig elég nagydarab voltam amiért rengeteget, évekig csesztetve voltam, volt mikor elég durván (testileg is), mára már viszont állítólag "normálisan nézek ki". A szemem alatt pigmenthiány van amire van aki azt mondja hogy azt jelenti "különleges vagyok", van aki lesz.rja meg van aki valami fertőző betegségnek fogja fel és hozzámszólni se nagyon mer. Ha valaki beszélni akarna velem (bár erre elég régóta nem volt úgy példa), meg akarna ismerni engem (erre se), elég nehezen bízom meg benne de mivel hétköznap nagyrészben tanulok, koliban vagyok, hétvégén meg inkább sorozatot nézek vagy LoL-ozok, nem nagyon tudnék úgy miről beszélgetni. Nincs a környéken semmi olyan közösség/hely/csoport stb, ahova el tudnék menni csatlakozni/beilleszkedni, a 3 barát akit írtam ők meg elég messze vannak, a legközelebbi 20 km-re (hétköznap beszélünk, nagy ritkán facebookon), a legtávolabbi meg kb 50 km-re (ő is kolis mint én, lány, ő a "túlterhelt") de ezutóbbival legtöbbször csak ő beszél/mesél hogy mi volt a hétvégén, mit terveznek, meg minden, vagy épp panaszkodik és tanácsot adok neki vagy legalább meghallgatom.. Min/Hogyan kellene/tudnék változtatni? Kezdem már rosszul érezni magam időnként emiatt a dolog miatt és néha elég elviselhetetlen tud lenni..


2018. szept. 22. 22:45
 1/1 anonim ***** válasza:
Gyakorlás :D Neten ismerkedni, mondjuk LoL-ban is lehet, ugy konnyu, de az otthon ules, gepezes megjobban elszigetel a vilagtol. Én se tudnek magamtol baratkozni, de ha azzal a pár barátommal elmegyek valahova, az ő barátaikkal könnyebb ismerkedni. Probáld igy.
2018. szept. 23. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!