Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Másokkal is van ilyen? Hogyan...

Másokkal is van ilyen? Hogyan változtassak rajta?

Figyelt kérdés

Egész életemben nők vettek körül; apám sokat dolgozik, csak egy nővérem van, se bátyám se öcsém, ezért átvette a beszédstílusukat, érzelmeiket, testbeszédüket, mondhatni teljesen feminizálódtam, nőszerűvé váltam, éppen ezért nem tudok fiúkkal(főleg korombeliekkel) barátkozni(amiért az iskolábna zaklatnak is), amire rátesz még egy lapáttal hogy olyan elvont/nem valami népszerű témák érdekelnek, mint a komolyzene, a töri, a nyelvtanulás, a politika, a pszichológia és a térképészet, tehát még közös témám sincsen senkivel.


Vannak még ilyen emberek?


Nagyon zavar, hogy azzal zaklatnak, hogy meleg vagyok(pedig nem vagyok az), mert ilyen feminin vagyok és mert kb. csak lányokkal barátkozom, és teljesen elidegenültem a saját nememtől, ezért úgy döntöttem, hogy lépek.


Szerintetek, hol kezdjem és mit tegyek?


Arra gondoltam, hogy elkezdek komolyabban edzeni(mert az fontos az életben, férfias, és érdekel), barkácsolni/bútorokat renoválni(mert az is asszem egész férfias és elég hasznos is), barátkozni jobban fiúkkal(mert hát ja, az vagy ami körbevesz ami most a csajok😂😂), dolgozni a beszédstílusomon(affektálást ki kell iktatni, a hanglejtésem/intonációm pedig nagyon langyi és nőies, szóhasználatom kicsit túl művies/ választékos), testbeszédemen(mindig zárt testtartásokat választok, a kezeimmel nagyon csajosan gesztikulálok, a kezemet azzal a tipikus meleges sültcsirke tartással tartom).


Mit ajánlotok, hogyan változtathatnék?


Légyszi mellőzzük a "ne változz meg a társadalomért" kommenteket, mert nem változtatjátok meg a véleményemet...


És köszi ha válaszoltok!


F17



2020. szept. 20. 21:06
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
arra nem gondoltál még, hogy szerezz barátnőt? akkor biztosan nemfognak melegnek nézni. az arcod is feminin vagy csak a testalkatod?
2020. szept. 27. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
A testem nem feminin csak a viselkedésem meg talán a hangom
2020. szept. 28. 15:32
 13/13 anonim ***** válasza:

lehet hogy pl. a tesztoszteron hormonszinted sem teljesen egy kifejlett férfié még. akkor a hangod mély lenne, akár akarod, akár nem.

az edzés mindenképp segít. Ne egyél szóját, ne egyél/igyál műanyagból, a tejjel is tarts mértéket.

2020. okt. 26. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!