Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan lehet túllépni embereke...

Hogyan lehet túllépni embereken, akik màr nem részei az életünknek x okok miatt?

Figyelt kérdés

Hogyan lehet feldolgozni, pontot tenni a végére belül magunknak is és végre tovább lépni, anélkül, hogy mindennap eszünkbe jutna az együtt eltöltött idő?


Kinek milyen tapasztalata van a témában?



2020. szept. 22. 08:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Idövel egyszerüen elfelejted öket
2020. szept. 22. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Közel 3 év, másiknál majdnem a duplája telt el (bár ez utóbbi más jellegű volt). Várok... De nemigen változik semmi.
2020. szept. 22. 08:42
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekem az idö nem jött be.

Az exemet mai nap is felképelném es a legrosszabbakat kívànom neki, es nem értem az élet igazságtalanságait hogy pl mièrt az aljasokat hordozza tenyerén az élet. Es ugye engem öröl mindez.


Néha azon agyalok, ha soha meg sem ismertem volna, akkor is létezne, akkor is egy utolso aljadék lenne, csak épp a tudtom nelkül. Ergo ennyi erövel minden gerinctelen aljas emberre haragudhatnék, annyi csak a különbség, hogy viszont màsokat nem ismerek es nem ègettek meg.


Es amikor szembe jött az utcàn, sok év utàn, még neki àllt volna velem mosollyal formulárisan bàjcsevegni, mintha mi sem történt volna. Mert szerinte, es amugy az életben sokak szerint is, idövel mindenki túllép, mintha az idövel elèvülnének a "bünök", x èv tavlatàban.


Hàt nàlam nem évül el valahogy semmi.

Szoval en is kivancsi lennék arra hogyan kell fàjdalmakat sérelmeket csak ugy fèlretenni.

2020. szept. 22. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
*én meg nagyivben kikerültem mellesleg.
2020. szept. 22. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát ha barátságra gondolsz, az sajnos csak úgy elkopik idővel, megszokod te is, lesznek majd újabbak, akikkel jóban leszel és lehet belőle barátság. Az örök, igaz barátság ritka sajnos. Ha viszont sérelmekről is, mert haraggal váltál el valakivel (akár barát, akár ex, akár mondjuk egy munkahely), akkor érdekelne engem is a recept, mert én sem tudom elengedni a múltbeli sérelmeket :D Néha eszembe jutnak ezek a dolgok, és olyankor szégyellem magam utólag is, vagy dühös leszek. Szerintem ezen semmi nem segít, csak egy jó pszichológus, esetleg, meg ha te is belerakod az energiát és változni akarsz ebben.
2020. szept. 22. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Tartalmasan kell élni, új emberek felé nyitni, sok sok élményt szerezni, hogy az agyadnak ideje se legyen kattogni a múlton vagy nosztalgiázni.

Sosem értettem miért nehéz valakit elengedni, nekem elég könnyen megy. Felfogom, hogy vége és utána ha eszembe jut, elhessegetem, elterelem a figyelmem, ezt mindaddig csinálom, amíg ki nem szorul a napi gondolataimból. Annyira nem nehéz.

2020. szept. 22. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

16 éves barátság volt, kb a másik felem.


Családos vagyok, gyerekek, stb, nem nagyon adódik helyzet barátokat találni.

Nem azt mondom, hogy nincs egy se, de ilyen közeli, akivel kb össze voltunk kötve, nincs, és valszeg nem is lesz már.

(Ciki, vagy sem, még mindig hiányzik.)


(A másik csak egy ex volt, ez igazából másfajta helyzet. Ez csak időnként szúr be, aztán enyhül, ilyen többnyire majdnem mindenkinek van az életében.)


Minden esetre irigylem, akik érzelemmentesen tudják kezelni a dolgaikat.

2020. szept. 22. 13:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!